Fot. Kernau

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Kernau
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 lut 2017 21:11

Segregacja śmieci: zacznij od własnego domu!

Segregowanie śmieci w domu jest bardzo ważne ze względu na dbałość o nasze środowisko naturalne. Warto więc wiedzieć jak segregować śmieci w domu oraz z jakich rozwiązań i urządzeń korzystać, aby ta segregacja była prosta i wygodna.

Wiele problemów przysparzają odpady organiczne. Są to bowiem odpady dosyć uciążliwe. Resztki po owocach, warzywach, resztki jedzenia - po wyrzuceniu przyczyniają się do powstawania bardzo nieprzyjemnego zapachu. Odpady organiczne można co prawda wykorzystać na kompost. Jednak takie rozwiązanie jest często niemożliwe dla osób, które nie mogą tego kompostu wykorzystać.  Poza tym odpady tego typu zajmują dużo miejsca, trzeba je więc wynosić bardzo często.

Na szczęście współczesny rynek sprzętu AGD wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.  Marka Kernau stworzyła urządzenie rozwiązujące problem dotyczący odpadów organicznych. Smart Cara to domowy utylizator, który dzięki niewielkim rozmiarom znajdzie miejsce w każdej kuchni. To rozwiązanie idealne dla każdego gospodarstwa domowego, a w szczególności sprawdzi się w małych mieszkaniach, gdzie wyrzucanie odpadów organicznych jest często naprawdę bardzo problematyczne.

Przygotowywanie każdego posiłku generuje odpady organiczne. Smart Cara pozwala uporać się z nimi w łatwy i szybki sposób. Możemy utylizować wszelkiego rodzaju resztki oraz inne elementy powstające każdego dnia w kuchni: owoce, warzywa, mięso, a nawet kości, muszle i pestki.

Odpady organiczne nie muszą być segregowane. Wystarczy wypełnić nimi pojemnik urządzenia i uruchomić go za pomocą jednego przycisku. Proces suszenia 1,5kg produktów zajmuje ok 3 godzin, a jego koszt to jedyne 60 groszy.

Efektywny system mielenia i suszenia odpadów zmniejsza swoją masę aż o 90%. Zredukowane zostają  nieprzyjemne zapachy oraz emisja dwutlenku węgla. Urządzenie to dba więc o czystość w naszych domach oraz chroni środowisko naturalne. Smart Cara zamienia odpady w bezwonny i higieniczny pył. Możemy serwować go zwierzakom domowym jako przysmak, stosować do nawożenia roślin w naszym domu i ogrodzie  lub po prostu wyrzucić.

Smart Cara to rozwiązanie problemu odpadów organicznych w Twoim domu. Urządzenie to jest energooszczędne, jego elementy mogą być myte w zmywarce, a obsługa Smart Cary jest intuicyjna i łatwa.

Każdy kto ceni sobie higienę w swoim domu powinien mieć u siebie właśnie taki sprzęt. Smart Cara jest urządzeniem energooszczędnym. Prezentuje się bardzo elegancko, a jej obsługa jest łatwa i intuicyjna.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH