Odkurzacz Rhapsody. Fot. Hoover

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Odkurzacz Rhapsody. Fot. Hoover
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
29 sie 2017 10:46

Sprzątanie w domu. Niezwykle zwrotny odkurzacz

Nowy odkurzacz marki Hoover to innowacyjne podejście do sprzątania. Pokocha go każdy użytkownik.

Wszechstronny, ergonomiczny, zaawansowany technologicznie, optymalizuje czyszczenie wszystkich powierzchni i upraszcza opróżnianie czyszczenie pojemnika – tak w skrócie można opisać premierowy akumulatorowy wielofunkcyjny odkurzacz Hoover Rhapsody.

Raphsody wyposażono w unikalną i innowacyjną technologię Hspin-Core z systemem separacji, który pozwala na dokładne oddzielenie cząstek i spycha zanieczyszczenia na dno pojemnika. Ułatwia to jego opróżnianie bez kontaktu ze znajdującym się w nim kurzem.

Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne, z którego możemy korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Akcesoria umożliwiają czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni: szafek, sufitów, grzejników, a nawet samochodowych tapicerek i wykładzin.

Technologiczna innowacyjność idzie w parze z łatwością obsługi. Ciężar elementów skalibrowano pod kątem zapewnienia wygody użytkownikowi, panel sterowania umieszczono w górnej części urządzenia, poziom naładowania akumulatora mamy zawsze pod kontrolą na wyświetlaczu 4-LED. Dużo uwagi poświęcono również zaprojektowaniu zmotoryzowanej szczotki, która gwarantuje 100% usuwania kurzu z twardych powierzchni.

Rhapsody od marki Hoover cechuje wyjątkowy poziom zwrotności. Dzieje się tak dzięki kołom z tworzywa sztucznego, które zapewniają przyczepność do podłogi, oraz systemowi ułatwiającemu prowadzenie Easy Driving System. System pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni, a tym samym uzyskanie dostępu do najtrudniejszych obszarów. Co więcej, na szczotce zapalają się diody LED, które zapewniają lepszą widoczność w narożnikach, gdzie światło nie ma dostępu.

Czytaj również: Rodzaje końcówek do odkurzacza - która jest najlepsza

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH