Fot. DEVI

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. DEVI
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
20 wrz 2016 08:46

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym przez smartfona

Nowe rozwiązania z zakresu automatyki grzewczej umożliwiają intuicyjne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie, np. za pomocą smartfonu lub tabletu.

DEVI umacnia pozycję lidera w dziedzinie sterowania ogrzewaniem podłogowym. Nowy, innowacyjny DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją mobilną DEVIsmart TM App oferują najwyższy komfort cieplny oraz doskonałą kontrolę ogrzewania podłogowego. 

DEVIreg™ Smart jest następcą termostatu DEVIreg™ Touch, dotychczas najchętniej wybieranego sterownika do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ten innowacyjny termostat oferuje możliwość sterowania systemem grzewczym przez aplikację mobilną.

Połączenie z Internetem umożliwia użytkownikom sterowanie termostatami z każdego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu dzięki aplikacji DEVIsmart™ App. DEVIreg™ Smart może być połączony za pośrednictwem DEVIsmart™ App z maksymalnie 10 urządzeniami mobilnymi. Może komunikować się równocześnie z dwoma urządzeniami mobilnymi.

Funkcje aplikacji, takie jak ochrona przeciwzamrożeniowa, harmonogram tygodniowy, tryby poza domem, wakacje oraz możliwość oszczędzania energii umożliwiają użytkownikom zaprogramowanie ogrzewania tak, aby dostosować je do dziennego i nocnego rytmu oraz aby zredukować koszty energii - przy zachowaniu odpowiedniej temperatury przez całą dobę. Termostat dostosowuje się do warunków pogodowych w ciągu roku i uczy się, kiedy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie zachowując komfort cieplny.

Zanim nasi inżynierowie rozpoczęli prace nad termostatem DEVIreg™ Smart zapytaliśmy
o opinie klientów i instalatorów, co jest najważniejsze w sterowaniu ogrzewaniem. Na podstawie otrzymanych informacji stworzyliśmy stylowy, a przede wszystkim najbardziej intuicyjny system sterowania ogrzewaniem podłogowym na rynku. Daje on możliwość zdalnej regulacji ogrzewania za pomocą urządzenia, które użytkownicy znają najlepiej. System ten jest całkowicie bezpieczny. Sterowanie termostatami odbywa się przez aplikację mobilną, która została stworzona w oparciu o platformę bankowości domowej – mówi Zbigniew Gałązka, Menedżer Produktu DEVI.
Oszczędzaj energię nawet do 20%

Termostat DEVIreg™ Smart zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet do 20%
w porównaniu do prostych systemów sterowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji regulacji, takich jak np. adaptacyjny zegar czwartej generacji odpowiedzialny za inteligentne załączanie i wyłączanie systemu grzewczego, funkcji „wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie podczas wietrzenia pomieszczenia, czy też funkcji personalizacji harmonogramu ogrzewania, co umożliwia ustawienie termostatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Stylowy wygląd

Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że DEVIreg™ Smart bardzo dobrze prezentuje się na ścianach nowoczesnych, jak i eleganckich wnętrz. Termostat ten można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego, możliwe jest również jego wkomponowanie w istniejące systemy na ścianie, takie jak włączniki czy gniazda. Obecnie dostępny jest w czterech kolorach: biały, śnieżnobiały, czarny oraz kość słoniowa.

Przetestuj aplikację DEVIsmart™ App

Aplikacja DEVIsmart™ App dostępna jest w Google Play lub App Store. Linki do pobrania znajdują się również na www.devismart.pl

Użytkownicy mogą przekonać się o użyteczności DEVIsmart™ App korzystając z wersji demonstracyjnej aplikacji, która pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg™ Smart.

Fakty na temat termostatu DEVIregTM Smart:

1. Umożliwia zdalne sterowanie elektrycznym oraz wodnym ogrzewaniem podłogowym przez smartfon lub tablet.
2. Oszczędza energię nawet do 20% i zmniejsza koszty ogrzewania, np. dzięki funkcji otwartego okna.
3. Zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, kiedy jest wymagany – możliwość zaprogramowania.
4. Dostępny w czterech kolorach: biały, czarny, śnieżnobiały, kość słoniowa.
5. Łatwy w obsłudze - dotykowy, intuicyjny.
6. Posiada 5-letnią gwarancję.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH