Suszarka Infinity marki Vileda. Fot. Vileda

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Suszarka Infinity marki Vileda. Fot. Vileda
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
25 paź 2017 13:28

Suszarka na pranie idealna dla dużej rodziny

Masz dużą rodzinę i robisz pranie codziennie? Często pierzesz pościel i ręczniki? Postaw na wygodną w obsłudze, rozsuwaną suszarkę.

To model dostępny w ofercie marki Vileda. Zastosowanie sprytnych rozwiązań, gwarantuje jej wyjątkową funkcjonalność. Jest idealna na duże pranie, zarówno jeśli chodzi o jego ilość, jak i gabaryty. Posiada podwyższony stelaż, który można rozsunąć i dopasować do potrzebnych akurat rozmiarów. Teleskopowe linki pozwalają na regulację wymiarów od 186 cm aż do 257 cm. To udogodnienie w prosty sposób pozwala dostosować wielkość suszarki do ilości i gabarytów suszonych rzeczy, np. pościeli, ręczników czy obrusów.

W zależności od potrzeb, po pełnym rozłożeniu może zmieścić nawet do trzech prań. Ze względu na swoją elastyczność sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Grube druty to kolejne ułatwienie – zapobiegają powstawaniu zagnieceń na tkaninach, tym samym skracając czas prasowania. Suszarka Infinity posiada dodatkowo specjalny wieszak na drobną bieliznę. Jej uniwersalność i mobilność zwiększona została również przez nogi zakończone obudowanymi kółkami. Oznacza to, że wygodnie można ją przesuwać bez konieczności podnoszenia z ciężkim, mokrym praniem. Ten model suszarki wyposażony jest także w dodatkową blokadę skrzydeł, która ułatwia przechowywanie, oraz zabezpieczenie przez przypadkowym złożeniem.

Maksymalna powierzchnia suszenia: 27 m
Wymiary rozłożonej: 186-257x57x100 cm
Wymiary złożonej: 57x12x117,5 cm
Cena: 199 zł

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH