Okap DVS 60. Fot. Teka

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Autor: Anna Usakiewicz
02 sty 2017 11:21

Świeże powietrze w kuchni - nowe okapy wertykalne

Nowoczesna kuchnia przestała być jedynie miejscem, gdzie przygotowuje się posiłki - obecnie to także domowe centrum życia towarzyskiego.

W wielu mieszkaniach kuchnię łączy się z salonem, przez co efektywne oczyszczanie powietrza z oparów i kuchennych aromatów nabiera dodatkowego znaczenia. Na tę kwestię zwrócili uwagę projektanci firmy Teka. Nowe okapy pozwalają niezwykle szybko odświeżyć powietrze w kuchni z dużej ilości dymu i intensywnych zapachów. Wbudowane w nie nowoczesne oświetlenie LED ułatwi gotowanie, a intuicyjny sensorowy panel sterowania pozwoli wygodnie wybrać odpowiednią siłę ciągu.

Okap DVS 983 Black/White, to elegancki, wertykalny okap przyścienny o szerokości 90 cm i wydajności maksymalnej 800 m3/h. Jego podstawa została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, a panele dekoracyjne ze szkła w kolorze białym lub czarnym. Zastosowano w nim specjalny system pochłaniania, tzw. pochłanianie szczelinowe, w którym opary są zasysane i odprowadzane przez szczeliny znajdujące się pomiędzy szklanymi panelami i krawędziami okapu. Cena od 1.299 zł.

Okap DVS 673 Black/White ma 60 cm szerokości i maksymalną wydajność na poziomie 665 m3/h. Jego podstawa została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, a panele dekoracyjne ze szkła w kolorze białym lub czarnym. Zastosowano w nim specjalny system pochłaniania, tzw. pochłanianie szczelinowe, w którym opary są zasysane i odprowadzane przez szczeliny znajdujące się pomiędzy szklanymi panelami i krawędziami okapu. Steruje się nim sensorowo, a informacje pojawiają się na wyświetlaczu w kolorze białym. Cena 1.199 zł.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kastamaniana, 2017-02-27 21:35:24

    Czyste powietrze w domu to nie tylko zasługa wietrzenia, otwierania okien itp. To przede wszystkich działanie wentylacji i okapów/pochłaniaczy. Najlepiej takichm które skutecznie absorbują kuchenne zapachy. Polecam zapoznać się z ofertą okapykuchenne.pl - to naprawdę rzeczowi fachowcy, i świetne okapy.

POLECAMY W SERWISACH