Dachówki w odcieniach szarości to niesłabnący trend na rynku pokryć dachowych. Fot. Braas
Dachówki w odcieniach szarości to niesłabnący trend na rynku pokryć dachowych. Fot. Braas
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 kwi 2018 11:59

Szare dachówki - to jest modne

Dachówki w odcieniach szarości to niesłabnący trend na rynku pokryć dachowych. Miłośników nowoczesnej, minimalistycznej architektury z pewnością ucieszą nowości w tym segmencie.

Już od maja płaska dachówka betonowa marki BraasTeviva Cisar dostępna będzie w kolorze ciemnoszarym i szary kryształ.

Jak pokazują wyniki badania „Pod pewnym dachem 2017” kolor jest najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze dachówek. Wśród najpopularniejszych odcieni, na pierwszym miejscu od paru lat plasuje się grafit (34% ankietowanych).

Modne, stonowane kolory świetnie prezentują się na płaskich dachówkach o geometrycznych kształtach. Dachówka Teviva charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Model ten doskonale komponuje się z nowoczesnymi konstrukcjami oraz przełamuje klastyczny styl, dzięki czemu nadaje się także jako pokrycie budynków remontowanych. Elegancka dachówka Teviva Cisar urzekła między innymi Filipa Chajzera.

Zobacz także: Taras i balkon: czas wybrać meble i dekoracje!

Dodatkowym walorem jest zastosowanie technologii Cisar, której innowacja polega na zastosowaniu trzech warstw – nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej. Pierwsza zapewnia dachówce maksymalną wytrzymałość i trwałość, druga chroni dachówkę przed mrozem, wilgocią i zabrudzeniami, a trzecia nadaje jej ostateczny wygląd, doskonały połysk i intensywny kolor. Nowoczesny kształt, zaawansowana technologia oraz elegancka paleta barw, wzbogacona o dwa nowe kolory, czyni model Teviva Cisar jednym z najatrakcyjniejszych na rynku pokryć dachowych.

Kolory ciemnoszary i szary kryształ pasują niemal do każdego typu elewacji. Pięknie komponują się z kontrastową bielą oraz z jaśniejszymi tonami szarości. Nadają też wyrazistości budynkom pokrytym beżowym tynkiem. Płaska dachówka Teviva Cisar w nowych kolorach to także polecane rozwiązanie do pokrycia drewnianych domów. Dzięki prostemu trikowi dobrania nowoczesnej dachówki, możemy uzyskać bardzo modny efekt domu w stylu nowoczesnej stodoły.

To Cię również zainteresuje: Mały dom: zobacz jak zaprojektowano 80 metrów

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH