Szykowny salon z nową kolekcją Mulina marki Monolith. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Szykowny salon z nową kolekcją Mulina marki Monolith. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 sty 2018 10:24

Szykowny salon - płytki z rysunkim marmuru

Wielkoformatowe płyty gresowe to oryginalne, nowatorskie zastosowanie w przestrzeni mieszkalnej. Otwiera niezliczone możliwości aranżacyjne, jest praktyczny – dzięki niewielkiej liczbie fug, a także nadaje wnętrzu szlachetności i klasy.

Kamień to surowiec elegancki, pozwalający na dużą swobodę kreacji, nierzadko zaskakujący efektem finalnym. Jeszcze niedawno zarezerwowany głównie dla przestrzeni publicznej, teraz odważnie wkracza na salony i robi to z godnym podziwu rozmachem. Mulina to jedna z pięciu nowych kolekcji marki Monolith inspirowanych włoskimi miastami. Jej nazwa jest tożsama ze znajdującą się w Toskanii miejscowością, słynącą ze szlaków turystycznych i zapierających dech w piersi widoków. Podobne wrażenie mogą zrobić na nas wnętrza, zaaranżowane z wykorzystaniem tych wielkoformatowych płyt.

Polerowane gresy z kolekcji Mulina w odcieniu szarego brązu nadadzą szykownego wyglądu domowemu salonowi. Doskonale prezentują się na podłogach oraz ścianach. Odwzorowują piękno naturalnego surowca, a jednocześnie – nieporównywalnie do niego – są łatwe w utrzymaniu dzięki swojej fakturze.

Wielki format płyt to nie tylko nowy trend w aranżacji wnętrz, pozwalający na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni. To również praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią ład, porządek i elegancję przy minimalnym wysiłku. Niewielka ilość fug w przypadku zastosowania płyt wielkoformatowych sprawia, że rozmach zyskują prostota i harmonia. 

Zobacz także 10 pomysłów na ściany w salonie

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH