Fot. Whirlpool
Fot. Whirlpool
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
12 maj 2016 13:03

Tradycyjna forma i nowoczesna technologia: nowa płyta gazowa

Zwolennicy klasycznej estetyki, ceniący jednocześnie wygodę płynącą z nowoczesnych technologii docenią zalety tej płyty grzejnej.

Osoby ceniące sobie komfort i wygodę, a jednocześnie przywiązane do tradycji, którym najlepiej smakują potrawy przyrządzone na kuchni gazowej, docenią płytę gazową Whirlpool AKT 799 IXL, wyposażoną w zapalarkę iskrową zintegrowaną z pokrętłem.

Dzięki zastosowaniu nanotechnologii iXelium™, jest wyjątkowo odporna na zarysowania, rdzę i zażółcenia. Specjalna powierzchnia zapobiega przywieraniu resztek żywności i innych zanieczyszczeń. Dzięki temu wraz z upływem czasu nie straci swojego blasku. Nie trzeba przy tym zużywać pokładów energii, by utrzymać ją w świetnej kondycji. Do czyszczenia wystarczy zwykła szmatka nasączona wodą. Brak konieczności stosowania detergentów nie tylko oszczędza czas i wysiłek użytkownika, ale też sprzyja środowisku naturalnemu.

Płyta gazowa Whirlpool
Model AKT 799 IXL
Kolor inox
Cena: 2999 zł

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Agnieszka, 2017-03-16 07:47:21

    Ja bardzo doceniam to, że nie dałam się namówić na zmiane na płytę indukcyjną. Gotowanie na gazie to zupełnie inna bajka i mi nie przeszkadza, że co jakiś czas muszę butlę z gazem wymienić.

POLECAMY W SERWISACH