Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Trendy 2017 - biel, złota i szlachetna elegancja. Na zdjęciu komoda Honor, ręcznie wykonana, dekorowana płatkami złota. Fot. Memoir

Trendy 2017 - biel, złota i szlachetna elegancja. Na zdjęciu komoda Honor, ręcznie wykonana, dekorowana płatkami złota. Fot. Memoir
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 04 sty 2017 09:23 (aktualizacja: 04 sty 2017 09:52)

Trend 2017: biel i złoto

W 2017 roku na nowo pokochamy biel i złoto, a także luksusowe materiały - marmur, złoto, miedź. Najlepszym tego dowodem niech będą niezwykłe projekty nowej marki wnętrzarskiej prosto z Portugalii - Memoir.

Wyrafinowana elegancja, połysk w stylu glamour, a do tego ponadczasowa biel i błysk złota - takie są projekty młodej portugalskiej marki Memoir. Jej twórcom zależało na stworzeniu mebli i dodatków jedynych w swoim rodzaju, dlatego znajdziemy tu i wielką dbałość o rzemiosło. Wszystkie meble i dekoracje wykonywane są ręcznie!

Memoir to także ekskluzywne (dodajmy - nietanie) materiały - płatki złota, szlachetne drewno, marmur, miedź. To na pewno nie jest design dla wszystkich, ale koneserzy stylowych wnętrz i mebli na pewno pokochają takie aranżacje i pomysły.

Wśród projektów Mamoir znajdziemy stylowe kanapy, szezlongi, parawany dekorowane prawdziwymi złotem, a także niezwykłe lustra. Zobaczcie - my jesteśmy zachwyceni!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA