Trendy 2017 - biel, złota i szlachetna elegancja. Na zdjęciu komoda Honor, ręcznie wykonana, dekorowana płatkami złota. Fot. Memoir

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Trendy 2017 - biel, złota i szlachetna elegancja. Na zdjęciu komoda Honor, ręcznie wykonana, dekorowana płatkami złota. Fot. Memoir
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
04 sty 2017 09:23

Trend 2017: biel i złoto

W 2017 roku na nowo pokochamy biel i złoto, a także luksusowe materiały - marmur, złoto, miedź. Najlepszym tego dowodem niech będą niezwykłe projekty nowej marki wnętrzarskiej prosto z Portugalii - Memoir.

Wyrafinowana elegancja, połysk w stylu glamour, a do tego ponadczasowa biel i błysk złota - takie są projekty młodej portugalskiej marki Memoir. Jej twórcom zależało na stworzeniu mebli i dodatków jedynych w swoim rodzaju, dlatego znajdziemy tu i wielką dbałość o rzemiosło. Wszystkie meble i dekoracje wykonywane są ręcznie!

Memoir to także ekskluzywne (dodajmy - nietanie) materiały - płatki złota, szlachetne drewno, marmur, miedź. To na pewno nie jest design dla wszystkich, ale koneserzy stylowych wnętrz i mebli na pewno pokochają takie aranżacje i pomysły.

Wśród projektów Mamoir znajdziemy stylowe kanapy, szezlongi, parawany dekorowane prawdziwymi złotem, a także niezwykłe lustra. Zobaczcie - my jesteśmy zachwyceni!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH