Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. BRW

Fot. BRW
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 01 gru 2016 06:17 (aktualizacja: 02 gru 2016 13:34)

W stylu francuskiej Prowansji. Piękna kolekcja mebli do salonu i sypialni

Styl prowansalski jest pozbawiony zbędnej ornamentyki i pełen światła - zamiast kontrastów spokój i harmonia, a zamiast lśniących płytek urok drewnianej podłogi.

Odrobinę tej wyjątkowej estetyki możemy przenieść do wnętrza dzięki najnowszej kolekcji Cannet od Black Red White. W skład kolekcji wchodzi: 4 komody, 3 witryny, szafka rtv i pojemna szafa. Wszystkie meble z tej linii dostępne są w dwóch kolorach do wyboru – uniwersalna biel z widocznym rysunkiem usłojenia albo naturalny kolor dąb canyon monument.

Cannet to doskonały dowód na to, że mniej znaczy więcej. Prosta linia mebli przełamana jest oryginalną formą metalowych uchwytów oraz delikatnymi listwami okalającymi fronty szafek i szuflad. Piękne w swojej prostocie meble doskonale sprawdzą się w salonie, a wybrane elementy kolekcji również w jadalni lub sypialni.

W kolekcji Cannet znajdziemy aż cztery komody z różną ilością szuflad – od czterech do siedmiu. Pozwala to na praktyczne i wygodne przechowywanie domowych przedmiotów. Blaty komód można wykorzystywać na wyeksponowanie dekoracji, rodzinnych fotografii lub pięknej lampy. Różne wielkości komód sprawiają, że zmieszczą się w pokoju o dużym, jak i małym metrażu.

Elementy kolekcji Cannet to także stylowe witryny. Przeszklone fronty wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień. Dodatkowo tafla szkła stanowi doskonałą ochronę przed osadzaniem się kurzu na przechowywanych przedmiotach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA