Dzięki nowym technologiom odkurzacz jest bardziej zwrotny, co ułatwia sprzątanie. Fot. Samsung

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Dzięki nowym technologiom odkurzacz jest bardziej zwrotny, co ułatwia sprzątanie. Fot. Samsung
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
25 kwi 2016 10:00

Wiosenne porządki: wybierz wygodny odkurzacz

Wiosna to czas wzmożonych porządków w domu. Odpowiednio dobrany odkurzacz sprawi, że będą mniej przykre i uciążliwe.

Cenimy czystość w naszych mieszkaniach, ale jej utrzymanie nie należy do najłatwiejszych zajęć. Tradycyjne odkurzacze często przewracają się, są niewygodne w obsłudze, a dodatkowo ich pracy może towarzyszyć uciążliwy hałas. Jednak na rynku dostępne są już rozwiązania, np. odkurzacze z technologią Motion Sync, zapewniające płynność i łatwość ruchów, a tym samym - wygodne odkurzanie.

W trakcie odkurzania często słuchamy muzyki, oglądamy telewizję, a nawet śpiewamy – wszystko po to, aby umilić to jedno z trudniejszych domowych zajęć. Często dzieję się tak, że odkurzacze, nawet te kupione w ostatnim czasie, nie ułatwiają sprzątania – często się wywracają i ciężko pokonują przeszkody, takie jak progi. Warto więc zwrócić uwagę, przy wyborze nowego sprzętu, na innowacyjne technologie dostępne na rynku – np. Motion Sync zastosowaną w wybranych odkurzaczach marki Samsung. Dzięki niej urządzenie to staje się nieuciążliwym i bardzo efektywnym pomocnikiem w sprzątaniu mieszkania. Na czym polega te rozwiązanie?

Za sprawą systemu Motion Sync obudowa odkurzacza obraca się niezależnie od kół, zapewniając płynność i stabilność przy nagłych skrętach. Odkurzacz skutecznie wykorzystuje swój środek ciężkości dla zwiększenia zwrotności. Specjalnie wyprofilowane koła gwarantują równowagę odkurzacza i zapobiegają jego przewróceniu, dzięki czemu użytkownik może skupić się na sprzątaniu. Są one ustawione ukośnie i lekko odchylone od obudowy, duże, lekkie, obracają się łatwo i równomiernie zarówno na powierzchni pokrytej wykładziną jak też na podłodze wykonanej z drewna lub laminatu. Specjalna konstrukcja kół umożliwia płynny ruch po różnych powierzchniach, na przykład dywanie a nawet przy pokonywaniu progów. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH