Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 wrz 2016 15:23

Wirtualne malowanie wnętrz z aplikacją!

Planujesz zmienić kolor ścian, ale nie wiesz, czy będzie pasował do Twoich mebli? Specjalna aplikacja Tikkurila ColorUp! umożliwia wielokrotne zmienianie i dopasowywanie odcieni ścian do każdego pomieszczenia. 

Wystarczy wgrać zdjęcie wnętrza i testować różnorodne konfiguracje kolorystyczne. Powstałe w ten sposób wizualizacje ułatwią wybór barw, które najlepiej oddadzą nasz indywidualny styl.

Poszukiwanie idealnego koloru ścian to świetna zabawa, a zarazem okazja, by rozwinąć w sobie duszę artysty. Aplikacja oferuje różne narzędzia i opcje projektowania. Przy jej pomocy można na przykład jednym kliknięciem pomalować od razu całą powierzchnię ściany na wybrany kolor albo wykorzystać wirtualny pędzel, by stworzyć na niej własne projekty w ulubionej barwie. Tikkurila ColorUp! udostępnia też zdjęcia gotowych pomieszczeń, w których możliwa jest zmiana kolorów nie tylko ścian, ale także niektórych mebli i elementów ozdobnych. Korzystając zaś z opcji przesyłania swoich zdjęć możemy bawić się barwami ścian we własnym wnętrzu, aby wybrać ten najlepszy.

Tikkurila ColorUp! pozwala także na dzielenie się pomysłami i projektami z bliskimi osobami. Wystarczy udostępnić materiał znajomym na portalach społecznościowych czy w wiadomości e-mail i wspólnie oceniać nowe koncepcje.

Źródło: Tikkurila

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH