Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Velvet

Fot. Velvet
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 07 cze 2016 14:48 (aktualizacja: 07 cze 2016 14:49)

Zadbaj o czystość i świeżość w podróży

Czystość i świeżość w podróży jest niezwykle ważna. Warto sięgnąć po środki czystości, które zapewnią nam poczucie komfortu także z dala od domu.

Kiedy wyruszamy w podróż, zabierzmy ze sobą nawilżany papier toaletowy Velvet Pure. Niezależnie od jakości toalet, które spotkamy w podróży i na wakacjach - z nim zawsze poczujemy się w pełni świeżo i czysto jak w domu. Zyskujemy poczucie komfortu w każdej sytuacji, więc wreszcie możemy się relaksować i rozkoszować wolnym czasem. Bezzapachowy Velvet Pure jest idealny w podróży dla całej rodziny – dorosłych i dzieci. Warto zapakować go także do plecaka nastolatka, kiedy wybiera się na obóz czy rajd - przyda się na pewno w wielu sytuacjach!

Nowy nawilżany papier Velvet Pure oczyszcza miejsca intymne łagodnie jak woda, a jednocześnie skutecznie dzięki formule z odpowiednim pH i zawartością kwasu mlekowego. Jest wyjątkowo delikatny, bezzapachowy, hipoalergiczny i przetestowany dermatologicznie. Można go bez obaw spłukiwać w toalecie, bo jest biodegradowalny, tak jak zwykły, suchy papier toaletowy. Opakowanie nawilżanego papieru ma praktyczne zamknięcie z klapką, która zapobiega wysychaniu produktu. Nawilżany papier Velvet Pure może być używany codziennie, po każdym skorzystaniu z toalety zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.

Opakowanie nowego nawilżanego papieru toaletowego Velvet Pure zawiera 42 listki wykonane z wilgotnej, miękkiej, mięsistej włókniny. Dostępny jest w cenie około 6 zł.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA