Fot. Tefal

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Tefal
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 gru 2016 06:18

Żelazko lub generator pary - idealny prezent dla Pani domu

Ślady od kamienia z żelazka na ulubionej sukience? A może ukochana koszula, zniszczona po prasowaniu żelazkiem z brudną stopą? Zrób sobie prezent przed świętami i postaw na dobrej jakości żelazko lub generator pary.

 Tefal wprowadza na rynek nową linię żelazek i generatorów pary z szufladką antywapienną Calc Collector oraz samoczyszczącą się stopą Autoclean. Dzięki nim możesz prasować bezpiecznie – już nigdy nie zniszczysz odzieży plamami z kamienia i zawsze uzyskasz idealne efekty swojej pracy. 

Nowe żelazka 

Jednym z największych wrogów żelazka jest kamień, który nie tylko może zabrudzić prasowane tkaniny, ale również wpływa na żywotność urządzenia i efektywność prasowania. Żelazka Ultimate Anti Calc wyposażone w innowacyjną szufladkę antywapienną Calc Collector, która wychwytuje drobinki kamienia we wnętrzu żelazka zapobiegając jego osadzaniu.

Szufladka jest wyjmowana, co pozwala na łatwe usuwanie kamienia z urządzenia. Dzięki temu Twoje żelazko będzie działało niezawodnie przez długi czas, a na Twoich ubraniach nigdy więcej nie zagoszczą plamy z kamienia.

Z kolei funkcja Anti-Drip reguluje przepływ wody ze zbiornika do stopy żelazka, w momencie, gdy stopa nie jest jeszcze odpowiednio nagrzana i nie może zamienić wody w parę. Zapobiega
to tym samym kapaniu wody na tkaninę i eliminuje ryzyko jej poplamienia.

Kolejną zaletą żelazek Tefal jest wbudowany system Auto Stop, który automatycznie odetnie zasilanie, jeśli urządzenie pozostaje w bezruchu przez dłuższy czas (po 30 sekundach w pozycji poziomej i po 8 minutach w pozycji pionowej). Dzięki temu już nigdy po wyjściu z domu nie będziesz zastanawiać się, czy na pewno je wyłączyłeś. Zapobiega to również przegrzaniu się żelazka.
Cena: 399 zł.

Nowe generatory pary 

Jeśli prasowanie jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem i marzysz o tym, aby trwało jak najkrócej, wybierz najnowszy generator pary Tefal Pro Express Care. Dlaczego? Wysokociśnieniowe generatory pary produkują trzy razy więcej pary niż standardowe żelazka parowe, zapewniając szybkie i doskonałe rezultaty prasowania. Sercem każdego prawdziwego generatora pary jest bojler produkujący parę pod wysokim ciśnieniem, co pozwala na rozprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń za jednym pociągnięciem.

Generator wytwarza parę pod ciśnieniem do 7,5 bara, z dodatkowym uderzeniem pary do 500 g/min do usuwania najbardziej uporczywych zagnieceń i odświeżania ubrań lub delikatnych materiałów za pomocą prasowania w pionie. Wszystko to sprawia, że możesz skrócić prasowanie, oszczędzając nawet 50% czasu i zyskując go na swoje pasje czy wolny czas z bliskimi. W mgnieniu oka wyprasujesz nie tylko bluzki i koszule, ale również ręczniki, pościel czy zasłony z grubej tkaniny!

Cena: 1.349 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH