Nowy model zlewozmywaka Fragranit+ FSG 211 z linii Frames By Franke w kolorze espresso. Fot. Franke

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Nowy model zlewozmywaka Fragranit+ FSG 211 z linii Frames By Franke w kolorze espresso. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 maj 2017 09:37

Zlewozmywak w kolorze espresso - praktyczny model

Zlewozmywak, na którego powierzchni nigdy nie widać śladów po kawowych fusach, warzywnych obierkach czy czerwonym winie to rozsądny wybór. Kolor intensywnego,  espresso idealnie pasuje do drewnianych oraz kamiennych, a nawet stalowych blatów.

Codzienność potrafi być inspirująca, a kuchenne rytuały pasjonujące, gdy gotujemy z sercem i wyobraźnią.

Nowy model zlewozmywaka Fragranit+ FSG 211 z linii Frames By Franke w kolorze espresso, debiutujący właśnie na polskim rynku, świetnie pasuje do zmysłowych aranżacji kuchennych. Granitowy lub ceramiczny – niezależnie jaki materiał wybierzemy, zlewozmywak idealnie spełnia swoje funkcje, w zamian wymagając naprawdę niewiele.

Zobacz także: Aranżacja kuchni. 15 pomysłów na strefę zmywania pod oknem

Głęboki, ciemny brąz, który dzięki drobinkom miedzi uzyskuje metaliczne wykończenie zaskakuje praktycznym pięknem. Zlewozmywak, na którego powierzchni nigdy nie widać śladów po kawowych fusach, warzywnych obierkach czy czerwonym winie to rozsądny wybór. Kolor intensywnego, oczywiście, włoskiego espresso idealnie pasuje do drewnianych oraz kamiennych, a nawet stalowych blatów.

Zlewozmywak FSG 211 Frames by Franke posiada dwie opcje montażu: na równi z blatem oraz do podbudowy. Wykonany jest z Fragranitu+, który składa się w 80% z piasku kwarcowego, a w 20% z żywicy akrylowej, charakteryzującej się więc wyjątkową wytrzymałością i odpornością.

W skład zestawu sprzedawanego razem ze zlewozmywakiem wchodzi kratka ociekowa i osłona odpływu, wykonane ze stali szlachetnej oraz odpływ z korkiem automatycznym Easy Click. Zamontowany w nim specjalny zawór powietrzny zwiększa odpływ wody z komory, co jest znaczącym ułatwieniem w codziennych czynnościach.

Długa i intensywna eksploatacja zlewozmywaka FSG 211 Frames by Franke możliwa jest dzięki zabezpieczeniu powierzchni powłoką Sanitized®.  Technologia Sanitized® ogranicza rozwój bakterii na powierzchni Fragranitu aż o 99%.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH