Zlewozmywak Jawa Laveo. Fot. Kuchinox

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Zlewozmywak Jawa Laveo. Fot. Kuchinox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 wrz 2016 11:50

Zlewozmywaki granitowe - wybór na lata

Zlewozmywaki granitowe są trwałe, oporne na zarysowania, ścieranie i wysoką temperaturę.

­­

Wygodny ociekacz z pomysłowym systemem progów odprowadzających wodę i nietypowa, komfortowa lokalizacja baterii – to tylko dwie z licznych zalet zlewozmywaka Jawa marki Laveo.

Zlewozmywak Jawa marki Laveo został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią po równo estetykę wykonania, jakość materiałów i komfort korzystania. Dostępny w kolorach: czarnym i beżowym, zaspokoi wyrafinowane gusta fanów prostych, minimalistycznie urządzonych wnętrz. Geometryczne kształty nadają mu lekkości, a system stopni zastosowany w ociekaczu zapobiega staniu wody i tym samym – osadzaniu się kamienia. To szczególnie ważne w przypadku czarnych zlewozmywaków, na których osady są wyjątkowo widoczne. Duża powierzchnia ociekacza umożliwia też swobodne korzystanie ze stojącej suszarki do naczyń. Zlewozmywak jest dwustronny, co oznacza, że – w zależności od preferencji – komorę i baterię możemy zamontować po prawej lub lewej stronie. Ta ostatnia ma też nietypową lokalizację – na krawędzi zlewu. Dzięki temu mamy gwarancję, że zmywając, nie ochlapiemy już umytych naczyń ustawionych na ociekaczu.

Zlewozmywak został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, ma 10-letnią gwarancję. Typ: zlewozmywak wpuszczany. Rodzaj: 1 komora z ociekaczem. Materiał: 80% minerały, 20% żywice polierstrowe. Kolor: beżowy/ czarny. Rozmiar: 780 x 460 mm. Odpływ: 3,5 cala z przelewem. Gwarancja: 10 lat. W komplecie: silikon, syfon z korkiem automatycznym. Cena sugerowana: 880 zł.

 

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH