Fot. Eurofirany.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Fot. Eurofirany.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
28 kwi 2016 11:14

Zobacz jak wybrać idealny prezent na Dzień Matki

Gdzie najlepiej szukać prezentowych inspiracji na Dzień Matki? Oto kilka pomysłów, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy każdej mamy.

Zbliżający się Dzień Matki sprawia, że coraz częściej myślimy nad właściwym podarunkiem. Z całą pewnością prezent taki nie powinien być tylko i wyłącznie praktyczny. Żelazko, czy odkurzacz lepiej zarezerwować na inną okazję, natomiast idealnym upominkiem dla wszystkich mam stanie się coś, co łączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Bycie mamą nieodłącznie wiąże się z notorycznym brakiem czasu na odpoczynek. Czy można zatem ofiarować lepszy prezent niż sam wypoczynek? Bez względu na to, czy będzie nim wizyta w SPA, weekend w górach, czy chociażby wieczór w teatrze – dzień spędzony na czystej przyjemności pozwoli oczyścić umysł i odzyskać siły. Możliwości jest nieskończenie wiele, choć najlepiej wcześniej delikatnie upewnić się, czy dana opcja na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. – O wypoczynek na co dzień zadbają natomiast wysokiej jakości dodatki do sypialni i łazienki. Na liście prezentowej może znaleźć się delikatna, kwiecista pościel oraz komplet miękkich ręczników, ozdobionych misternym haftem. Często możemy od razu kupić gotowy zestaw, przewiązany elegancką wstążką – radzi Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

Ponadczasową i dobrą na każdą okazję propozycją są barwne bukiety, najlepiej przyozdobione bilecikiem z wyjątkowymi życzeniami. Jeśli chcemy iść o krok dalej, ciekawym wyborem staną się okazałe kompozycje z kwiatów dekoracyjnych, wyeksponowane w efektownej ceramice lub plecionym koszu. Taki prezent to znacznie więcej niż tradycyjny bukiet. Zdobiąc wnętrze domu przez długi czas, stale przypominać będzie każdej mamie o ich wyjątkowym dniu.

Co jeszcze można przygotować na Dzień Mamy? Decydującym dodatkiem do prezentu powinien być drobiazg o wartości sentymentalnej. Pyszne śniadanie do łóżka, ulubione ciasto, ramka ze zdjęciem z dzieciństwa – z pewnością każda mama doceni taki nieduży, niemniej płynący prosto z serca gest.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH