Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zlewozmywak wpuszczany w blat wykonany z ciemnego kompozytu ciekawie kontrastuje z białym blate. Ze zintegrowanym praktycznym ociekaczem. Fot. Deante, model Zorba

Zlewozmywak wpuszczany w blat wykonany z ciemnego kompozytu ciekawie kontrastuje z białym blate. Ze zintegrowanym praktycznym ociekaczem. Fot. Deante, model Zorba
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 cze 2016 13:16 (aktualizacja: 05 cze 2016 16:49)

3 pomysły na zlewozmywak: wybierz swój styl

Zlewozmywak to nie tylko miejsce nielubianej czynności jaką jest zmywanie. To również ważny element aranżacji kuchni. Zobaczcie 3 zlewozmywaki w zupełnie różnej stylistyce.

Czasy kiedy w kuchniach wszystkich polskich domów i mieszkań królował jeden typ zlewu już dawno minęły. Teraz do dyspozycji jest wiele różnych modeli w najrozmaitszej stylistyce, z dodatkowymi funkcjami i w różnych kolorach. Zlewozmywak możemy dobrać do kolory blatu, postawić na kontrast lub całkowicie ukryć podwieszając go pod powierzchnią roboczą. Z kolei zwolennicy klasycznej rustykalnej stylistyki mogą postawić na zlewozmywak nakładany w stylu angielskim. 

W naszej galerii prezentujemy 3 zupełnie różne rodzaje zlewozmywaków. Jeden - idealny do minimalistycznej aranżacji kuchni, zlewozmywak podwieszany pod blatem, dyskretnie chowający się w powierzchni roboczej. Drugi - funkcjonalny model w kontrastowej stylistyce, wpuszczany w blat i ze zintegrowanym praktycznym ociekaczem. Trzeci to piękna propozycja w klasycznym stylu idealna do kuchni angielskich, tradycyjnych, rustykalnych. Który podoba się Wam najbardziej?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA