sunięcie silnych zabrudzeń, które pozostały po wakacyjnym remoncie to wyzwanie, z którym poradzą sobie tylko sprawdzone środki. Fot. Mill Clean

Zobacz galerię [5 zdjęć]

sunięcie silnych zabrudzeń, które pozostały po wakacyjnym remoncie to wyzwanie, z którym poradzą sobie tylko sprawdzone środki. Fot. Mill Clean
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
08 sie 2017 15:11

4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie nie należy do najprostszych czynności. Zabrudzenia są często silne i trudne do usunięcia. Na szczęście mogą poradzić sobie z nimi specjalne środki czyszczące.

Oto cztery sposoby, które pomogą rozprawić się nawet z najcięższymi zabrudzeniami oraz zapewnić doskonały efekt przeprowadzonych prac remontowych. Odpowiednia pielęgnacja wyremontowanych powierzchni doda im blasku i będzie je chronić już od pierwszych dni po remoncie. Zapach materiałów budowlanych zostanie zastąpiony przyjemną kosmetyczną wonią specjalnie dobranych kompozycji aromatycznych. 

Zmyje, wyczyści i odplami

To trio do zadań specjalnych: Wyczyści to skoncentrowany zmywacz powłok nabłyszczających, który usuwa warstwy powłok nabłyszczających różnego pochodzenia oraz skutecznie czyści zabrudzenia wynikające z bieżącego użytkowania i z gruntownych remontów. Dzięki dobrym właściwościom emulgującym, bardzo dobrze odtłuszcza powierzchnie i usuwa zabrudzenia wynikające z osadzania się smarów i sadzy. Zmyje - skoncentrowany preparat do mycia silnych zabrudzeń, który gruntownie i skutecznie czyści posadzki, zabrudzenia z olejów i smarów, tłusty osad z okapów kuchennych i innych powierzchni. Odplami to skoncentrowany płyn do odplamiania i czyszczenia – ten preparat skutecznie usuwa plamy z: atramentu, tuszu, krwi, tłuszczu, wina, gumy, oleju, kleju, kawy, świeżych farb, plamy po jedzeniu, sokach, plamy odzwierzęce, plamy z sadzy, smaru, oraz farby do włosów ze wszystkich zmywalnych powierzchni i tkanin: podłóg, ścian, dywanów, mebli tapicerowanych, fug, stolarki okiennej i drzwiowej, w domu, warsztacie czy garażu.

Balsamy uniwersalne MILL clean - wysoko skoncentrowane kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wyjątkowej formule mogą być bezpiecznie stosowane na różnych powierzchniach, bez ryzyka naruszenia ich struktury. Sprawdzą się zarówno do mycia i pielęgnacji drewna, paneli podłogowych, podłóg lakierowanych , mebli jak i powierzchni ceramicznych, pcv oraz gresu i terakoty. Balsamy doskonale rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie, a pielęgnująca formuła myjąca zawiera składnik zmiękczający wodę, który zwiększa skuteczność mycia. Wysokiej jakości skład balsamów zapewnia odpowiednią pianotwórczość i dobrą zwilżalność powierzchni, co dodatkowo sprzyja usuwaniu nagromadzonego brudu, bez pozostawiania smug i zacieków. 

Płyny do mycia szyb i luster MILL clean to produkty, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji substancji aktywnych działają niezwykle szybko, a do tego nie pozostawiają smug i zacieków i natychmiast odparowują z powierzchni. Nadają szklanym powierzchniom krystaliczny blask a dodatkowo chronią przed ponownymi zabrudzeniami. Płyny nie posiadają chemiczno-alkoholowego zapachu.

Balsamy do pielęgnacji podłóg Mill clean to specjalistyczne kosmetyki, które uwzględniają konieczność gruntownego mycia powierzchni z zachowaniem takich walorów jak: połysk powierzchni z jednoczesnym zachowaniem właściwości antypoślizgowych, odpowiednia pianotwórczość, dobra zwilżalność powierzchni, bez smug i zacieków oraz przyjemny, długo utrzymujący się, świeży zapach. Gama specjalistycznych balsamów do mycia podłóg składa się z : płynu do paneli i drewna lakierowanego, płynu do podłóg drewnianych, olejowanych i woskowanych, płynu do gresu, terakoty i kamienia,płynu do linoleum i pcv.

Więcej o sprytnych sposobach na sprzątanie domu przeczytasz TUTAJ.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH