Grzejnik Vitro czarny. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Grzejnik Vitro czarny. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
29 wrz 2017 08:01

5 grzejników do nowoczesnego wnętrza

Nowoczesne wnętrza potrzebują odpowiedniej oprawy. Na ich styl składają się nie tylko meble czy kolory ścian, ale również detale, jak grzejniki.

Jaki jest styl nowoczesny? Synonimem nowoczesnego stylu jest prostota. Brak zdobień, dekoru a zamiast tego prosta linia. Co więcej styl ten ma swoje odzwierciedlenie w kolorach. Wybieramy te stonowane, które są tłem wnętrza. Warto również pomyśleć o ograniczeniu ilości dodatków w pomieszczeniu, powinno ich być jak najmniej. Na co więc powinniśmy postawić? Na wysokiej jakości materiały wykończeniowe, w tym również na meble i grzejniki. Styl nowoczesny to przede wszystkim elegancja i funkcjonalność. 

Mieszkanie powinno odzwierciedlać nasz styl i charakter. Pamiętajmy jednak, żeby wystrój naszych czterech kątów był spójny i harmonijny, wszystkie elementy muszą do siebie pasować. Taki jest właśnie styl nowoczesny. Marka Luxrad w swojej ofercie posiada kilka modeli grzejników, które będą idealnie pasowały do prostych, minimalistycznych wnętrz, w tym również do łazienek.

Vitro 

Vitro to nowość marki Luxrad. Co go wyróżnia? Przede wszystkim osłona wykonana ze szkła. Jego istotną cechą jest gładka i łatwa w utrzymaniu powierzchnia. Wersja z lustrem dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie. 

Aurora narożna 

Nowoczesny styl to przede wszystkim funkcjonalność więc warto zagospodarować wolną przestrzeń i nadać jej nowy charakter. Model Aurora narożna, która charakteryzuje się trójkątnymi rurkami sprawia, że trudne do zaaranżowania narożniki zyskują nową funkcję - stają się źródłem ciepła. 

Everest 

Kształty w nowoczesnym stylu mają znaczenie! Warto postawić na te proste, a najlepiej okrągłe. Model Everest swoim kształtem przyciągnie wzrok dużych i małych. A najważniejsze - jego wyjątkową cechą jest wysoka wydajność grzewcza, dzięki zastosowanej technologii Wulkan (konstrukcja "rurka w rurce" o przekroju 60mm). Istnieje możliwość zamówienia tego modelu również ze stali nierdzewnej.

Fortuna podwójna 

Prosty kszałt, może nieco zbyt „charakterny” do minimalistycznego wnętrza, ale warto tu zaznaczyć, że model ten cechuje się wysoką wydajnością grzewczą – zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej.

Nebraska 

Grzejnik Nebraska to model idealny do nowoczesnych łazienek. Prosty w swoim kształcie, ale również funkcjonalny. Daje możliwość powieszenia np. ręczników, ale istnieje również możliwość zamontowania dodatkowych relingów. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH