Fot. Yale

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Yale
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
22 sie 2017 09:39

Bezpieczny dom. Zdalnie sterowane kamery

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest na wagę złota. Zapewnić je może zdalnie sterowana kamera, przy pomocy której zmonitorujemy swoje mieszkanie z poziomu smartphone ‘a.

Kamera domowa WiFi, którą wprowadziła marka Yale - lider zabezpieczeń domowych, to designerskie urządzenie pozwalające na zapis video i zdjęć bez konieczności podłączenia do komputera. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze Dropbox lub na karcie pamięci. Co najważniejsze, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yale Home View dostępnej w Google Play i App Store, obraz jest dostępny online na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym. Istnieje również możliwość odtworzenia nagrania w późniejszym okresie. Kamera zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu HD 720p. Nagrania w ciemności obejmują obiekty odległe aż do 8m, natomiast te wykonane przy świetle bez przeszkód rejestrują obraz całego pomieszczenia.

Dyskretnie i estetycznie

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niezwykle nowoczesny design kamerka świetnie wpisze się w wystrój każdego wnętrza, będąc jednocześnie jego delikatną ozdobą. Kompaktowe, biało-czarne urządzenie można przymocować do ściany, lub postawić na półce. W zestawie znajduje się zasilacz, kabel USB i kabel LAN. 

Cena: od 300-450 zł brutto (w zależności od wersji)

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH