Grzejnik VITALO SPA inspirowany jest naturą. Jego organiczny kształt zapewni estetyczny wygląd łazienki, a innowacyjna technika energetyczna idealnie ogrzeje wnętrze. Od 3.458 zł. Fot. Zehnder

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Grzejnik VITALO SPA inspirowany jest naturą. Jego organiczny kształt zapewni estetyczny wygląd łazienki, a innowacyjna technika energetyczna idealnie ogrzeje wnętrze. Od 3.458 zł. Fot. Zehnder
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 paź 2016 08:56

Ciepło w łazience: 12 nowoczesnych grzejników

Grzejnik nie tylko zdobi łazienkę. Dzięki niemu możemy się odprężyć i zrelaksować, czując w pomieszczeniu przyjemne ciepło. Zatem jaki model wybrać, aby łazienka nabrała wyjątkowego klimatu?

Dobór właściwego grzejnika w przypadku łazienki ma ogromne znaczenie. Pomieszczenie to jest miejscem, w którym relaksujemy się po całym dniu i odzyskujemy wewnętrzną równowagę. Powinniśmy czuć się komfortowo nie tylko podczas kąpieli, ale również po jej zakończeniu. Jednak nieprzyjemnie zimne powietrze w łazience, może zaburzyć nasze poczucie komfortu. Dlatego też warto w łazience zamontować grzejnik, który skutecznie ochroni nas przed uczuciem chłodu, wilgocią, ale również doda wnętrzu łazienki oryginalności.

Modnym dziś rozwiązaniem są grzejniki, które nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale również oferują dodatkowe, praktyczne funkcje. Wieszaki na ręczniki czy półeczki montowane na grzejniku, zapewnią dodatkowe miejsce do przechowywania i pozwolą utrzymać w łazience porządek. To szczególnie praktyczne rozwiązanie w małych pomieszczeniach, gdzie każda dodatkowa przestrzeń, na której możemy ułożyć ręczniki czy kosmetyki jest na wagę złota. Dzięki nim zbędne jest również mocowanie do ścian dodatkowych wieszaków.

Za pomocą grzejnika możemy w ciekawy sposób ożywić wnętrze łazienki. W ofercie producentów znajdziemy dziś modele w niemalże wszystkich kolorach, jak również z nadrukami czy polerowane na efekt lustra. Oryginalności wnętrzu dodadzą grzejniki o fikuśnych kształtach. Dzięki finezyjnie wygiętym żeberkom oraz ekranom, które skutecznie maskują podłączenie do instalacji prezentują się modnie i estetycznie. Równie ciekawym rozwiązaniem są modele grzejników, po których tafli możemy pisać mazakiem. To fantastyczny sposób na przekazywanie domownikom wiadomości, jak również zapisywanie ważnych informacji.

Tekst: Marta Ustymowicz

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH