Ekskluzywne meble marki Casamilano. Fot. Casamilano / MOOD Design

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Ekskluzywne meble marki Casamilano. Fot. Casamilano / MOOD Design
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 lis 2016 13:21

Ekskluzywne meble włoskie: zobacz całą kolekcję

Te eleganckie meble włoskie powstają z najwyższej jakości materiałów jak: heban, dąb i jesion czy chromowana stal i brąz.

Styl marki Casamilano odwołuje się do ponadczasowej klasyki, znajdziemy w niej zatem symetryczne kształty i zdefiniowane linie. Eleganckie meble włoskiej marki powstają z najwyższej jakości materiałów jak: heban, dąb i jesion czy chromowana stal i brąz. A w luksusowych wykończeniach przewija się szeroka gama skór i tkanin o różnych kolorach i fakturach.

Marka Casamilano została założona w 1998 roku przez Annę, Carla i Elenę Turati. W tym samym roku zadebiutowała na mediolańskich targach Salone Del Mobile. Rodzina Turati jest od wielu pokoleń związana z przemysłem meblowym. Jeszcze w 1929 roku dziadek Carlo, wraz z synami, otworzył zakład rękodzieła, który szybko przekształcił się w małą firmę meblarską. Dziś Casamilano współpracuje ze światowej sławy designerami, których styl projektowania zgodny jest z filozofią firmy. Wśród nich są: Paola Navone, Laboratorio Avallone Roberto Lazzeroni Massimiliano Raggi, Castello Lagravinese Marco Boga, Enrico Franzolini, Studio Opera, Lievore Altherr Molina.
Fotele, kanapy, stoliki, krzesła, szafy, stoły, lampy, lustra - wszystkie meble bez wyjątku są
produkowane jedynie we Włoszech.

Casamilano udało się odnaleźć własne miejsce na rynku i osiągając sukces na arenie
międzynarodowej, przy jednoczesnym kultywowaniu rodzinnych tradycji. Kolekcje marki
dostępne są w ofercie MOOD.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH