Stylowy kosz piknikowy, 225 zł. Fot. materiały prasowe.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Stylowy kosz piknikowy, 225 zł. Fot. materiały prasowe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
02 maj 2016 07:43

Idziemy na piknik! 10 rzeczy, które musisz mieć ze sobą [ceny]

Wiosną i latem piknik z najbliższymi to wyjątkowo przyjemny sposób na relaks w otoczeniu przyrody. Zobaczcie nasze propozycje stylowych akcesoriów na majówkę.

W ekwipunku weekendowego wypadu niezbędny jest klasyczny wyplatany piknikowy kosz. W nim zmieszczą się sztućce, naczynia oraz wszelkie specjały z lekkiego letniego menu. Do kilkugodzinnego leniuchowania przyda się wodoodporny, miękki koc. Warto również zabrać ze sobą składany leżak, wygodne hamaki i trochę poduszek. Przygotowanie ciepłego posiłku w polowych warunkach stanie się proste dzięki niewielkiemu, przenośnemu grillowi, który bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu. A gdy zapadnie zmrok, przyjemny nastrój pomogą nam wprowadzić stylowe lampiony ogrodowe. 

W niezbędniku miłośnika wiosennych pikników powinny się także znaleźć akrylowe szklanki, kieliszki i sztućce. Warto do nich również dołączyć praktyczne wyplatane tace i pojemniki na owoce i jedzenie. Dzięki takiej oryginalnej zastawie nawet proste śniadanie lub obiad uda się podać w wyjątkowy sposób.

Produkty dostępne w sklepach House&More.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH