Witryna przeszklona Dream. Fot. Swarzędz Home

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Witryna przeszklona Dream. Fot. Swarzędz Home
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 lis 2016 14:27

Jak wybierać funkcjonalne i trwałe meble

Sekret trwałości i funkcjonalności mebli tkwi przede wszystkim w stosowania wysokiej jakości materiałów i doboru niezawodnych rozwiązań konstrukcyjnych.

To gwarantuje, że każdy użytkownik mebli może być pewien ich jakości i cieszyć się komfortem ich codziennego użytkowania

Solidny jak dąb

Drewno dębu i naturalne dębowe forniry zapewniają trwałość nawet w wypadku mebli z których intensywnie korzystamy, takich jak stoły czy łóżka. Nie bez powodu ten materiał od stuleci z upodobaniem stosują stolarze - drewno dębu jest twarde, spoiste, wytrzymałe.
Co prawda wymaga więcej pracy przy obróbce i nie daje się kształtować czy ciąć tak łatwo jak inne, miększe gatunki, ale za to odwdzięcza się niezwykłą trwałością wykonanych z niego mebli. Firma Swarzędz Home wykorzystuje do produkcji jedynie materiał z polskich lasów, odpowiednio wysezonowany i charakteryzujący się optymalnym poziomem wilgotności.

Niezmiennie niezawodne

W wypadku mebli skrzyniowych takich jak kredensy, komody, witryny czy toaletki na komfort codziennego użytkowania wpływają w dużym stopniu okucia meblowe. Dlatego Swarzędz Home w swoich kolekcjach JOY i DREAM postawił na rozwiązania rynkowego lidera - firmy BLUM. Nowoczesne i niezawodne prowadnice oraz zawiasy gwarantują funkcjonalność najwyższej próby - płynne, lekkie i ciche zamykanie drzwiczek oraz szuflad - także tych bezuchwytowych.

Plamy to nie problem

Uwielbiamy relaksować się na sofie lub siedzieć w ulubionym fotelu, ale wielu posiadaczom mebli tapicerowanych beztroski odpoczynek zakłóca wizja plam. Na szczęście nie zaliczają się do tej grupy klienci Swarzędz Home, bo mogą skorzystać z nowoczesnych tkanin obiciowych z formułą Aqua Clean. Zgodnie z nazwą gwarantuje ona, że plamy na tapicerce możemy usunąć przy pomocy ... czystej wody. Gdy zaplamimy fotel lub obicie łóżka wystarczy zebrać pozostałości zabrudzenia, a następnie przecierać wilgotną szmatką plamę, aż do jej całkowitego usunięcia. Czy to nie brzmi zachęcająco? Aqua Clean świetnie sprawdza sie w przypadku popularnych domowych plam, takich jak wino, atrament, sosy i tłuszcz, błoto, czekolada czy krem. Warto też podkreślić, że tkaniny z formułą Aquaclean są dobrym rozwiązaniem dla miłośników zwierząt - dzięki ich właściwościom antystatycznym łatwo usunąć z nich sierść, a wszelkich plam pochodzenia zwierzęcego również z łatwością się z nich pozbędziemy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH