• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
18 paź 2017 10:37

Komoda Esmeralda do eleganckiego wnętrza

Komoda to mebel, który przydaje się w każdym wnętrzu. Oprócz funkcji praktycznych, może pełnić również rolę dekoracyjną.

Komoda Esmeralda firmy Rosanero to nowoczesny mebel z dwoma umiejscowionymi centralnie szufladami i dwiema szafkami po bokach, który zachwyca prostą, a zarazem niebanalną formą i cechuje się wyjątkową starannością wykonania. Co więcej, komoda ta od początku do końca wytwarzana jest przez firmę Rosanero we własnym zakładzie produkcyjnym i przy użyciu najwyższej jakości surowców. Dzięki temu odbiorca może mieć pewność, że jest to produkt trwały i dopracowany w najmniejszych szczegółach, a jego wygląd nie zmieni się nawet po latach użytkowania.

Design dla wymagających 

Komoda Esmeralda firmy Rosanero wyróżnia się geometryczną bryłą opartą na bazie prostopadłościanu i osadzoną na metalowych, prostokątnych nogach. Niezwykłego charakteru i wyjątkowej głębi nadaje jej innowacyjny sposób wykończenia frontów – drzwiczki szafek i szuflad ozdobione zostały pionowymi żłobieniami, tworzącymi niesamowitą kompozycję przestrzenną.

Komoda Esmeralda firmy Rosanero to propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają meble o designerskim wyglądzie, a przy tym cenią sobie funkcjonalność. Model ten z pozoru wydaje się być zaprojektowanych w duchu surowego minimalizmu – charakteryzuje się bowiem geometryczną bryłą, opartą na bazie prostopadłościanu i osadzoną na metalowych, prostokątnych nogach. Niezwykłego charakteru i wyjątkowej głębi nadaje mu jednak innowacyjny sposób wykończenia frontów. Dzięki wykorzystaniu specjalnych maszyn, drzwiczki szafek i szuflad ozdobione zostały pionowymi żłobieniami, tworzącymi niesamowitą kompozycję przestrzenną. Dla spotęgowania trójwymiarowego efektu, całość pokryta została dodatkowo lakierem o wysokim połysku. Dzięki takim zabiegom komoda Esmeralda jest meblem jedynym w swoim rodzaju, a zarazem niezwykle uniwersalnym. Z powodzeniem może stać się ozdobą nowoczesnego wnętrza i jednocześnie być elementem, który w subtelny sposób przełamie klimat w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Co więcej, z uwagi na swój niezwykły wygląd i jednolity kolor, świetnie sprawdzi się również w modnych aranżacjach loftowych i wnętrzach o skandynawskim charakterze.  

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH