Jadalnia Rosa Matkowski meble: ciepłe jasnobeżowe wybarwienie drewna, zgrabne wysokie nóżki i subtelna kwiatowa aplikacja tworzą przytulny klimat francuskiej Prowansji. Fot. Matkowski Meble

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Jadalnia Rosa Matkowski meble: ciepłe jasnobeżowe wybarwienie drewna, zgrabne wysokie nóżki i subtelna kwiatowa aplikacja tworzą przytulny klimat francuskiej Prowansji. Fot. Matkowski Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 kwi 2016 08:39

Meble do jadalni: 5 topowych kolekcji

Wybierając meble do jadalni możemy wybierać gotowe zestawy poszerzone o kredensy, komody i witryny lub dowolnie kompletować stoły i krzesła z bogatej oferty producentów.

Wraz ze zmianą stylu życia i sposobu myślenia o aranżacji naszej życiowej przestrzeni przywiązujemy coraz więcej uwagi jadalnie, która zyskuje także większa range i metraż w naszym salonie czy otwartej przestrzeni salonu połączonego z kuchnią.

Zmienia się również rola jadalni – miejsce, gdzie do niedawna tylko spożywaliśmy posiłki staje się scenerią i miejscem spotykań się w gronie rodziny i przyjaciół. Wszystko to nie uchodzi również uwadze producentów mebli, którzy w kolejnych odsłonach najnowszych katalogów zaskakują ciekawymi propozycjami na funkcjonalne urządzenie jadalnie, które gwarantują przede wszystkim nowoczesne, modne i praktyczne meble do jadalni. Ich wybór na rynku jest bardzo zróżnicowany, każdy więc bez trudu znajdzie propozycję, która spełni jego oczekiwania.

Najważniejsze są oczywiście stół i krzesła. Można je kupić w zestawie lub też dobrać modele z różnych kolekcji np. na zasadzie kontrastu. Jeżeli naszą jadalnię aranżujemy w strefie wypoczynkowej połączonej z salonem, wówczas warto wybrać zestaw mebli, który uwzględnia także komody, witryny i inne bryły z tej samej kolekcji co meble w salonie lub dopasowane stylistycznie czy kolorystycznie.

W sklepach znajdziemy bez trudu kompleksowe rozwiązania, które pozwalają harmonijnie skomponować oba pomieszczenia tak, aby dopełniały się nawzajem.

Wśród najnowszych propozycji producentów mebli znajdziemy ciekawe kolekcje w różnych stylach i kolorach, ale prym wiodą zdecydowanie kolekcje w jasnych barwach, lekkiej i nowoczesnej formie, które wprowadzą do naszej jadalni równie lekką i miłą atmosferę.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH