Meble RTV Corino. Fot. Mebin

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Meble RTV Corino. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 paź 2017 13:26

Meble RTV - eleganckie propozycje do salonu

Meble RTV należą do podstawowego umeblowania prawie w każdym domu. Popularne meble skrzyniowe są znakiem naszych czasów.

Znajdują się w pokoju dziennym, czasem w salonie czy sypialni. Rozwój technologii audiowizualnych nie wpłynął znacząco na ich wygląd – nadal jest to zestaw składający się zazwyczaj z niskiej szafki lub stolika oraz panelu RTV. W stylu klasycznym, nowoczesnym, retro – producenci oferują wiele wzorów i modeli, jednak naszym zdaniem sprzęt audio-video najlepiej prezentuje się w towarzystwie prostych, geometrycznych form. Oto kilka przykładowych kolekcji mebli telewizyjnych/

Corino firmy Mebin to niezwykle popularna i bardzo rozbudowana kolekcja mebli w stylu nowoczesnym. W jej skład wchodzą różne rodzaje niskich szafek stojących, w tym specjalna szafka RTV maxi oraz panele naścienne – duży, mały i model z drzwiami rozsuwanymi. Oprócz standardowego wyposażenia, do kącika telewizyjnego można dobrać inne bryły, takie jak witrynki wiszące, które występują w wersji prawo- i lewostronnej, stolik kawowy z pufami czy zgrabny niski regał. Funkcjonalne – zostały wyposażone w rozwiązania sprzyjające komfortowi – system otwierania drzwi i szuflad push to open, oświetlenie panelu TV i praktyczne otwory, pozwalające na segregację kabli. 

Rossano Mebin, to modułowe meble o frontach z litego drewna i korpusach w okleinie naturalnej. Dwudrzwiowa szafka z dwiema szufladami oraz duży panel TV ciekawie wyglądają umieszczone pomiędzy wysoką przeszkloną witryną a szafką z barkiem, tworząc modnie zaaranżowaną meblościankę. 

Miłośnikom X muzy i estetycznych wrażeń Mebin poleca Diunę z interesującym motywem wzorniczym przypominającym falę. Kolekcję charakteryzują lekko wypukło-wklęsłe formy brył, drewniane fronty z akcentami lśniącej lakierowanej czerni wstawek oraz wybarwienie wenge. W przeszklonych meblach nie mogło zabraknąć dekoracyjnego i praktycznego oświetlenia LED z włącznikiem dotykowym, a drzwi i szuflady szafek, witryn i komód zostały wyposażone w wygodny system otwierania push to open. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH