Bateria ICON IC 939. Fot. Teka

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Bateria ICON IC 939. Fot. Teka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 paź 2016 12:01

Nowości do kuchni: zmywanie może być przyjemne

W dobrze urządzonej kuchni powinna się znaleźć wygodna strefa zmywania. Zlewozmywaki, baterie i zmywarki zapewnią komfort podczas gotowania i sprzątania.

Zmywanie może stać się łatwiejsze, a nawet przyjemne. Zależy to w dużej mierze od tego jak wyposażymu strefę zmywania w naszej kuchni.

Urok kamienia - zlewozmywaki z Tegranitu 

Nowoczesne zlewozmywaki TEKA AURA 60 B-TG są głębsze od standardowych, co znacznie ułatwia pracę. Umożliwia też dyskretnie ukrycie brudnych naczyń zanim przystąpimy do ich zmywania. Mniejsza komora znakomicie nadaje się do czyszczenia owoców i warzyw, a szklana deska, dołączana w zestawie, powiększa blat roboczy. Zlewozmywaki AURA zostały wykonane z tergranitu, bardzo wytrzymałego i odpornego na zarysowania materiału. Łatwy w pielęgnacji, odporny na wysoką temperaturę i promieniowanie ultrafioletowe. Dostępny w kolorach: biały, piaskowy beż, topaz, onyks, antracyt oraz sepia, carbon i aluminium. Wymiary zewnętrzne: długość – 1060 mm, szerokość 525 mm. W cenie zlewozmywaka jest komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworem 3 ½”, przedłużką i syfonem 1 ½”, pokrętło do automatu zamykającego wykonane ze stali szlachetnej oraz szklana deska. Cena 1499 zł.

Designerskie baterie kuchenne 

Baterie z linii ICON cechuje niezwykle oryginalne wzornictwo. Nowa bateria kuchenna TEKA ICON 939 została zaprojektowana w oparciu o kształty charakterystyczne dla serii ICON. Wzbogacono ją o elastyczną ruchomą wylewkę w oplocie stalowym, która ułatwia pracę przy zlewozmywaku. Bateria ICON 939 ma specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę z zaworem ceramicznym. Wyróżnia ją też mieszacz idealnie dopasowujący się do podstawy, na której umieszczono wylewkę. Cena: 859 zł

Nowe baterie kuchenne Formentera mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Wylewka znajduje się w oplocie stalowym - w modelach w kolorze chromu lub w oplocie gumowym - w modelach z kolorem białym lub czarnym. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale, chroni przed osadzaniem się kamienia. Cena: FO 999 – 699 zł; FO 997 Black & White - 669 zł.

Praktyczne zmywarki

Zmywarki TEKA do zabudowy z ukrytym panelem sterującym doskonale sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Model DW8 70 FI o szerokości 60 cm pomieści aż 14 kompletów naczyń. Dzięki 8 programom zmywania, w tym programowi ekonomicznemu, szybkiemu i auto oraz 5 temperaturom, bez problemu można ustawić właściwe parametry. Program ½ załadunku pozwoli efektywnie wymyć mniejszą ilość zabrudzonych naczyń. Funkcje 3 w 1 oraz ustawianie twardości wody umożliwiają optymalne wykorzystywanie detergentów i zapewniają doskonałe efekty zmywania. Załadunek ułatwia regulowany kosz górny oraz wygodna szuflada na sztućce. O pracy urządzenia poinformuje niebieski wskaźnik, wyświetlający się na podłodze. Ustawienie odpowiedniego programu usprawni elektroniczny, czytelny panel sterujący z białym wyświetlaczem. Cechy: zużycie wody (cykl) 10 l, poziom hałasu 47 dB(A), klasa efektywności: A++A. Cena: 1.999 zł.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH