Nowoczesna kolekcja mebli do salonu  i przedpokoju. Fot. BRW

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Nowoczesna kolekcja mebli do salonu i przedpokoju. Fot. BRW
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
06 paź 2017 12:53

Piękne meble o naturalnym rysunku drewna

Nowa kolekcja mebli bazuje na pięknej naturalnej barwie drewna. Meble z kolekcji zyskują nowoczesnego sznytu dzięki zintegrowanym z frontami uchwytom w kolorze srebra, które nie tylko zdobią, ale zapewniają też wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad.

Solidna i minimalistyczna kolekcja Dinaro II od Black Red White znajdzie uznanie wielbicieli stylu nowoczesnego. Pogrubione boki dodają urody i okazałości meblom, dzięki którym nawet komoda wygląda jak obraz w ramie. Współczesny styl został zaakcentowany przez oryginalne, zlicowane
z powierzchnią frontów uchwyty, a szczyptę natury wnosi kolor – naturalny odcień dębu
w wybarwieniu dąb riviera.

Kolekcja Dinaro II bazuje na pięknej naturalnej barwie drewna. Meble z kolekcji zyskują nowoczesnego sznytu dzięki zintegrowanym z frontami uchwytom w kolorze srebra, które nie tylko zdobią, ale zapewniają też wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Prostota brył została dopełniona poziomymi frezami na frontach, które optycznie porządkują wnętrze oraz oświetleniem LED, subtelnie wypełniające wnętrza witryn.

Zobacz także: Meble do jadalni. Praktyczne rozkładane stoły

Poszczególne elementy kolekcji Dinaro II idealnie prezentują się solo, jak i w większych zestawieniach. Wykorzystując poszczególne bryły mebli można urządzić nowoczesny i minimalistyczny pokój dzienny. Na niewielkim metrażu idealnie sprawdzi się meblościanka Dinaro II, która składa się z dwóch przeszklonych witryn, szafki RTV oraz półki. Uniwersalny zestaw można uzupełnić o dodatkową komodę lub szafkę i zwiększyć przestrzeń niezbędną do przechowywania.
Nowoczesny przedpokój, który będzie zachwycał gości już od progu, można stworzyć za pomocą gotowego zestawu elementów w tym pomieszczeniu: panelu z wieszakiem i półką, lustra, regału, szafki na buty oraz komody. Ten niezbędny zestaw można dowolnie rozbudowywać o regał z praktycznymi półkami i drążkiem na wieszaki, pakowne komody, pozwalające ukryć drobne elementy garderoby oraz szafkę na buty, która w duecie pozwoli stworzyć więcej miejsca na przechowywanie obuwia.

Funkcjonalność mebli zapewniają akcesoria o podwyższonym standardzie, takie jak markowe zawiasy i prowadnice, gwarantujące płynne i ciche domykanie frontów oraz szuflad. Elementy zapewniające najwyższy komfort użytkowania w połączeniu z eleganckim i prostym stylem będą prawdziwą gratką dla poszukujących nowoczesnych i praktycznych mebli do swoich wnętrz.

W skład kolekcji wchodzą:
• Komoda Dinaro II, wymiary: szer. 100 cm, dł. 101 cm, gł. 41 cm, cena: 699 zł
• Wieszak Dinaro II, wymiary: szer. 80, wys. 145 cm, cena: 179 zł
• Regał Dinaro II, wymiary: szer. 65 cm, wys. 198 cm, gł. 41, cena: 699 zł
• Szafka na buty Dinaro II, wymiary: szer. 100 cm, wys. 48 cm, gł. 41 cm, cena: 419 zł
• Przedpokój Dinaro II, cena: 2149 zł
• Lustro Dinaro II, wymiary: szer. 100 cm, wys. 80 cm, gł. 2 cm, cena: 199 zł
• Meblościanka Dinaro II, cena: 2199 zł
• Komoda Dinaro II, wymiary: szer. 170 cm, dł. 87 cm, gł. 41 cm, cena: 999 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH