Fot. Home Concept

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Home Concept
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
28 lip 2017 08:20

Podłogi drewniane. Dlaczego lepiej kupować je stacjonarnie

Podłoga odgrywa bardzo ważną rolę w aranżacji wnętrza. Wybór jej nie może być więc pochopną decyzją.

Podłoga jest ważnym elementem wystroju wnętrza, dlatego zanim się na nią zdecydujemy, warto przemyśleć podstawowe, jednak istotne kwestie – wyjaśnia Joanna Frątczak, współwłaściciel firmy Parkiety z całego świata, mieszczącej się w Galerii Wnętrz Home Concept w Katowicach. – Odpowiedzmy sobie najpierw na pytania: czy w pomieszczeniu będzie ogrzewanie podłogowe, czy będą w domu zwierzęta, a następnie w jakim stylu oraz kolorystyce będą meble i wyposażenie. 

Pomóc nam może architekt wnętrz, ale również samemu warto wybrać się więc do miejsca, które skupia pod jednym dachem największą liczbę firm specjalizujących się w sprzedaży podłóg. Takim miejscem jest katowickie Home Concept, znane z tego, że są tu one jednym z wiodących asortymentów. – Kupując podłogi w salonie stacjonarnym można otrzymać coś więcej, niż tylko produkt najlepszej jakości – wyjaśnia Krzysztof Bułka, kierownik salonu Quercus, mieszczącego się w centrum wyposażenia wnętrz Home Concept w Katowicach. 

Parkiet przed zakupem możemy tu zobaczyć, dotknąć, wybrać kolor i strukturę. Możemy też liczyć na konkretną pomoc. –  Każdy nasz klient otrzyma wsparcie, zaczynając od doradztwa przy wyborze podłogi, poprzez profesjonalne pomiary powierzchni, a kończąc na jej montażu – wyjaśnia Krzysztof Bułka.

Ponieważ poza sprzedażą nasza firma zajmuje się usługami związanymi z montażem podłóg, nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę, a poza tym płacą mniejszy, bo 8-procentowy VAT – podkreśla Joanna Frątczak z firmy Parkiety z całego świata. – Tego nie zapewni żaden sklep internetowy.

Takie zakupy, połączone z profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą gwarantują powodzenie inwestycji. W przypadku podłóg salon stacjonarny firmy działającej od wielu lat na rynku jest wciąż synonimem fachowości i rzetelności. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH