Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szuflada Orgawing z bocznymi pojemnikami, które chowają się podczas zamykania mebla i delikatnie rozchylają, kiedy go otwieramy. Fot. Hettich

Szuflada Orgawing z bocznymi pojemnikami, które chowają się podczas zamykania mebla i delikatnie rozchylają, kiedy go otwieramy. Fot. Hettich
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 18 maj 2016 07:56 (aktualizacja: 18 maj 2016 08:16)

Przechowywanie w kuchni: 5 pomysłów na szufladę

Trudno wyobrazić sobie zabudowę kuchenna bez szuflad. Są wygodne w użytkowaniu i pozwalają mieć najważniejsze przedmioty zawsze pod ręką.

Dzisiejsze szuflady to jednak zupełnie nowa jakość w porównaniu do swoich starszych, poczciwych odpowiedników. Dziś szuflady wyposażane są w liczne akcesoria, podnoszące komfort korzystania z nich na zupełnie inny poziom. 

Szuflady mogą być wyposażone w praktyczne przegródki, które ułatwią nam porządkowanie przechowywanych tam sztućców czy produktów żywnościowych. Mogą być zintegrowane z nowoczesnymi organizerami, umożliwiającymi dopasowanie każdej przegródki do naszych potrzeb bądź też wyposażone w specjalne kołeczki, które uchronią talerze i garnki przed niepożądanym przesuwaniem się wewnątrz mebla. 

Nowoczesne szuflady to także wygoda ich zamykania i otwierania - wielokrotnie na dotyk i z opcją cichego domyku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA