Tikkurila Everal Aqua Matt 10, kolor bialy, Tikkurila Optiva Matt 5, kolor J407 Siesta. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Tikkurila Everal Aqua Matt 10, kolor bialy, Tikkurila Optiva Matt 5, kolor J407 Siesta. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
17 paź 2017 12:33

Tak odnowisz stare meble

Wystarczy odpowiednia farba i odrobina chęci, aby stare meble zyskały zupełnie nowe życie. Zobacz, jak możesz je odnowić.

Do pomieszczenia o pastelowych ścianach nową energię wniosą meble, które dzięki odpowiednio dobranym kolorom urozmaicą stonowaną stylizację. Nawet z tych skromnych i prostych da się wyczarować cuda - „zwyczajna” komoda w różnych odcieniach zieleni, skomponowanych z kolorem ścian, przyciągnie uwagę swoją oryginalnością. Jeśli pomalujemy ją farbą tablicową Tikkurila Liitu, zyska ona dodatkową funkcjonalność, która pozwoli podkreślić indywidualny styl i rozbudzi kreatywność domowego artysty. 

Miłośnikom rustykalnych klimatów z pewnością spodoba się pomysł na meble wykonane z palet lub drewnianych skrzyń. Pomalowane na biało emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10 będą ciekawą i użyteczną dekoracją wnętrz. Bardziej odważny kolor, np. żółty lub czerwony, sprawi, że staną się designerską perełką każdego pomieszczenia i oddadzą charakter jego użytkowników. 

Niektóre meble, mimo że czas odcisnął na nich swój ślad, wciąż mają w sobie coś, co sprawia, że nie możemy się z nimi rozstać. Ulubione krzesło lub uroczy stolik, pamiętający okres dzieciństwa, dla wielu mogą być ważnymi pamiątkami, które przywołują wspomnienia z przeszłości. Aby meble z dawnych lat wkomponowały się w nową aranżację i były dodatkowo ozdobą współczesnego wnętrza, wystarczy je pomalować wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua. Wybranie jasnych, pastelowych kolorów z palety ponad 13 tys. barw sprawi, że pełne lekkości i świeżości zachwycą swoim wyjątkowym wyglądem i będą zachęcać do dalszego użytkowania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH