• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 kwi 2011 11:48

Zielono nam!

Zakochaj się na zabój w sprzętach eko!

I jest to naprawdę wspaniałe uczucie, które polecamy każdemu. Też byś tak chciał? To zakochaj się na zabój w sprzętach eko! Zyska na tym Twój domowy budżet, a przede wszystkim – przyroda.

Chłodziarka Funky (RB 6288 OGR – Lime Green) jednodrzwiowa, z zamrażalnikiem wewnętrznym, z linii Retro. Klasa energet. A+, automat. rozmrażanie w chłodziarce, ręczne – w zamrażarce. W chłodziarce: 5 półek, półka na butelki, pojemnik na owoce i warzywa, 6 półek na drzwiach, 2 półki na masło i ser, 2 pojemniki na jajka (8×). W zamrażarce: pojemnik na lód, szuflada, 2 półki na mrożonki na drzwiach. Cena: ok. 4.330 zł, Gorenje.

Gorenje
fot. Gorenje
 

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą HB 86P572 oszczędza energię (do 50%), czas i miejsce. Inwerter, 15 funkcji, automatyka pieczenia, 70 programów, szybkie nagrzewanie, opóźnienie czasu startu, zabezpieczenie przed dziećmi. Cena: ok. 5.799 zł, Siemens.

Siemens
fot. Siemens
 

Pralka PFD-1267 ETS wyposażona w nowatorskie rozwiązanie Ecotermic, które – oprócz podłączenia jej do zimnej wody – pozwala też na korzystanie bezpośrednio z wody ciepłej, dzięki czemu pobór energii jest znacznie niższy, bo nie trzeba grzać wody (redukcja zużycia energii o 30% i skrócenie czasu prania nawet o 35%). Cena: ok 1.529 zł, Mastercook.

Mastercook
fot. Mastercook
 

Chłodziarko-zamrażarka RL55VJBIH to energooszczędność, ekologia, wygoda użytkowania i ekskluzywne wzornictwo. Najwyższa klasa efektyw. energet. A++, technol. chłodzenia No Frost i Multi Flow, tryb Vacation, oświetlenie LED i ekologiczny czynnik chłodzący R600a, którego uwalnianie nie przyczynia się do powstawania efektu cieplarnianego. Cena: ok. 3.999 zł, Samsung.

Samsung
fot. Samsung
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH