PARTNER PORTALU
4 Buildings w Katowicach. 15-17 listopada 2019 roku. Ruszyła rejestracja, zapraszamy!

4 Buildings w Katowicach. 15-17 listopada 2019 roku. Ruszyła rejestracja, zapraszamy!

Autor: Katarzyna Masłowska
05 sie 2019 09:47

Nie są to tylko kolejne targi budowlane, ale wyselekcjonowana oferta zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa, a także międzynarodowa, interdyscyplinarna platforma wymiany wiedzy, idei oraz najlepszych globalnych doświadczeń.

Światowej sławy eksperci odpowiedzą na pytania:

Dlaczego warto inwestować w budownictwo ekologiczne i zrównoważone
Jak wdrażać i finansować takie projekty
Jakie są dostępne najnowsze rozwiązania
Dlaczego warto postawić na prefabrykację
Żywy beton - jak to działa
Materiały izolacyjne przyszłości - czy zaskoczy rynek
Okna, fasady, dachy - innowacyjne systemy fotowoltaiczne
Energia kinetyczna - jak ją pozyskać i wykorzystać
Big data a budownictwo
Modelowanie 3d
Potencjał chmury przy realizacji inwestycji budowlanych

REJESTRACJA 

Na rynku urządzeń i materiałów budowlanych trwa prawdziwa rewolucja. Nowe technologie pozwalają coraz szybciej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków oraz poprawiają komfort życia ich użytkowników. Wyścig na innowacje to nie chwilowa moda, ale rozwiązanie wielu problemów technicznych, środowiskowych oraz społeczno-ekonomicznych mających wpływ na budownictwo. Pionierskie rozwiązania pozwalają rozwinąć skrzydła inwestorom, wykonawcom i architektom, pomagają w realizacji ich najbardziej śmiałych wizji budowlanych. Ideą 4Buildings jest prezentowanie i promowanie właśnie takich rozwiązań.

Przez trzy dni producenci i dystrybutorzy – liderzy nowatorskich rozwiązań oraz znakomici eksperci będą prezentować najnowsze rozwiązania w branży budowlanej i dyskutować o tym, jak rozwijać swój biznes i budować nowocześnie, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, a przede wszystkim z korzyścią dla społeczeństwa. Pokażemy i powiemy, jak tworzyć budynki i miejsca przyjazne dla ludzi, jak realizować inwestycje efektywnie i bezpiecznie.

Dla wystawców udział w wydarzeniu jest doskonałą okazją do prezentacji swojej oferty przed klientami w ciekawej i innowacyjnej formie; nawiązania kontaktów; wymiany wzajemnych doświadczeń w branży oraz rozmów na temat kierunków rozwoju sektora.

Dla odwiedzających to unikalna okazja do zapoznania się z najnowszą, wyselekcjonowaną ofertą producentów i dystrybutorów, zakupów, spotkań biznesowych i udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących.

15-17 listopada 2019  Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe
ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także