4Buildings: rozwiązania logistyczne wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju

4Buildings: rozwiązania logistyczne wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 gru 2019 11:57

Zwracamy uwagę na odpowiedni dobór przewoźników pod kątem emisji spalin. Stosujemy specjalne wymagania związane zarówno z naszymi wewnętrznymi standardami, jak i z wymaganiami stawianymi nam przez aglomeracje miejskie w Europie, ale również już powoli także w Polsce - mówił Juliusz Pakuński, menedżer ds. biznesu w spółce Dachser Polska.

W jaki sposób zaawansowane rozwiązania logistyczne wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju i mogą pomóc budować zrównoważone miasta? Pytaliśmy na 4Buildings Juliusz Pakuńskiego, menedżera ds. biznesu w spółce Dachser Polska.

- Zgodnie z naszą strategią zrównoważonego rozwoju, przede wszystkim skupiamy się na tym, aby eliminować zbędne kilometry. Z drugiej strony staramy się eliminować puste przebiegi i jak najbardziej optymalizować nasze dostawy, czyli wypełniać nasze auta - mówił Juliusz Pakuński.

Dachser od wielu lat mocno inwestuje w swoje systemy IT. Dzięki temu odpowiednio zarządzamy naszą flotą i przesyłkami, również unikając dodatkowych zbędnych kilometrów - dodawał.

Menedżer ds. biznesu w spółce Dachser Polska. podkreślał również rolę ograniczania emisji spalin, a także zauważał, że coraz więcej europejskich miast, również w Polsce, zaostrza swoje wymogi odnośnie emisji spalin przez samochody dostawcze.

- Zwracamy uwagę na odpowiedni dobór przewoźników pod kątem emisji spalin. Stosujemy specjalne wymagania związane zarówno z naszymi wewnętrznymi standardami, jak i z wymaganiami stawianymi nam przez aglomeracje miejskie w Europie, ale również już powoli także w Polsce - zauważał Juliusz Pakuński.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także