×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Już wkrótce nagrody dla najlepszych inteligentnych rozwiązań do budynków!

Już wkrótce nagrody dla najlepszych inteligentnych rozwiązań do budynków!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2019 19:10

Smart-rozwiązania są coraz popularniejsze nie tylko w nowoczesnych domach czy obiektach komercyjnych. Powoli stają się codziennością nas wszystkich. Najciekawsze dostępne na polskim rynku rozwiązania nagrodzi już wkrótce konkurs 4Buildings Awards. Warto się zgłosić!

Udział w plebiscycie jest bezpłatny. Mogą w nim wziąć inwestorzy, architekci, samorządy, producenci oraz wszyscy, których działalność wyznacza nowe kierunki rozwoju budownictwa i jednocześnie koncentruje się na zmniejszeniu negatywnego wpływu budownictwa na środowisko naturalne.

Nagrodzimy w kategoriach:
Projekty - budynki i przestrzenie zrealizowane w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z wykorzystaniem energii odnawialnej i nowatorskich technologii budowlanych, tak by tworzyły warunki do lepszego życia i pracy:

Budynek publiczny
Budynek komercyjny
Budynek mieszkalny - budynek wielorodzinny
Budynek mieszkalny - budynek jednorodzinny
Budownictwo prefabrykowane i modułowe
Przestrzeń publiczna
Innowacje – pionierskie rozwiązania wnoszące na rynek nową jakość, umożliwiające realizację najbardziej śmiałych wizji budowlanych, pozwalające rozwinąć skrzydła inwestorom, wykonawcom i architektom, a przede wszystkim minimalizujące negatywny wpływ budownictwa na środowisko naturalne.

Inteligentne rozwiązanie dla budynku:
Materiały budowlane
Technologia redukcji odpadów w budownictwie
OZE w budownictwie
Innowacje - Start-Up

Ludzie - spektakularne działania promujące zrównoważone budownictwo oraz mające wpływ na rozwój branży budowlanej w Polsce:

Samorządowiec
Architekt
Inwestor
Firma technologiczna

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line oraz wysyłając materiał zdjęciowy na adres: nagrody4b@propertydesign.pl do 10 października 2019 roku. Kolejny etap konkursu to głosowanie Czytelników na portalu PropertyDesign.pl oraz PropertyNews.pl, które potrwa do 25 października 2019 roku. Uroczysta Gala wręczenia nagród 4 Buildings Awards 2019 odbędzie się 15 listopada 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć I edycji 4 Buildings.

Regulamin konkursu

Fot. Shutterstock

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także