×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
4DD 2018: jak zaprojektować kuchnię z sensem?

4DD 2018: jak zaprojektować kuchnię z sensem?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
Dodano: 04 sty 2018 09:58

Jak projektować mądrze? Jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni do życia? Z tymi tematami zmierzą się w trakcie najbliższych 4 Design Days 2018 producenci oraz projektanci mebli i wyposażenia kuchni.

Jak zaprojektować kuchnię idealną? A przede wszystkim taką, która zdobędzie serca klientów? O tym będą dyskutować uczestnicy sesji dyskusyjnej "Projekt Kuchnia", która odbędzie się 15 lutego w trakcie 4 Design Days. Architekci wnętrz, projektanci mebli kuchennych, producenci wyposażenia zastanowią się, jakie są najnowsze kuchenne trendy, jak zmienia się myślenie o tej - jak by nie było - wyjątkowo ważnej w każdym mieszkaniu przestrzeni, jak dopasować ofertę do zmiennych gustów konsumentów, jak nie przegapić istotnych trendów i tendencji zakupowych. Jak wskazują badania, Polacy kuchnie remontują coraz częściej, coraz większa część budżetów domowych jest co roku przeznaczana na remont lub urządzenie od nowa tego pomieszczenia. Aby odnieść sukces w tej konkurencyjnej branży trzeba być przede wszystkim rozumieć potrzeby współczesnych konsumentów. 

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także