4DD: Dallmer pokazał system odpływów prysznicowych DallFlex

4DD: Dallmer pokazał system odpływów prysznicowych DallFlex

Autor: Urszula Tatur
21 lut 2020 09:35

Marka Dallmer, producent systemów odwadniających podczas tegorocznej edycji targów 4 Design Days pokazała swój flagowy produkt - system odpływów prysznicowych DallFlex. Zwiedzający mogli dokładnie poznać i obejrzeć funkcjonalność i design produktów na firmowym stoisku. O zaletach systemu i jego ekspozycji rozmawialiśmy z Aleksandrą Skupiewską, Członkiem Zarządu firmy Wirex, generalnego dystrybutora Dallmer w Polsce.

Dallmer zachwycił zwiedzających targi 4 Design Days ekspozycją produktów? Jak była koncepcja stoiska Państwa firmy?
Głównym założeniem było stoisko nowoczesne i minimalistyczne. Klasyczne kolory - czerń i biel – nawiązywały do identyfikacji wizualnej marki DALLMER. Stoisko otwarte z 3 stron zachęcało do odwiedzenia, a jego design współgrał ze stylistyką prezentowanych produktów.

To już kolejna edycja 4 Design Days z udziałem Panstwa firmy. Jakie produkty i dlaczego zdecydowali się Państwo pokazać w tym roku?
W czasie targów 4 Design Days zaprezentowaliśmy system odpływów prysznicowych DallFlex. Jest to gama produktów, która, bazując na jednym korpusie wpustu, umożliwia szeroki wybór listew odpływowych – do wyboru jest aż 9 rodzajów - listwy przyścienne, do montażu w dowolnym miejscu podłogi oraz krótkie listwy punktowe. Ponadto występują w różnych długościach i kolorach. Jedna z listew zaprezentowanych na stoisku Dallmer, CeraFloor Individual, jest najnowszym produktem, który chcieliśmy zaprezentować odwiedzającym targi projektantom, inwestorom, wykonawcom oraz klientom indywidualnym.

Pokazanie systemu, którego na co dzień "nie widać" wcale nie jest proste. Jak rozwiązaliście Państwo ten problem?
Produkty pokazaliśmy w formie ekspozycji umożliwiającej dokładne obejrzenie funkcjonalności i designu produktów. Odwiedzający stoisko mogli zobaczyć jak odpływy liniowe Dallmer wyglądają po zamontowaniu w posadzce oraz jaki jest sposób ich czyszczenia. Chcieliśmy pokazać także właściwy przekrój warstw posadzki w których osadzony jest korpus wpustu DallFlex, m.in. izolacja akustyczna, wylewka, hydroizolacja, klej, okładzina podłogowa.

DallFlex to system produktów. Jakie są jego zalety i czym się wyróżnia w portfolio marki?
Prezentowany system produktów DallFlex charakteryzuje się dużą elastycznością. Dotyczy to nie tylko szerokiego wyboru listew, których jest, jak wcześniej wspomniano, aż 9. System ten wyróżniają innowacyjne rozwiązania umożliwiające instalację niemal w każdych warunkach budowlanych. Korpus wpustu przystosowany jest do montażu zarówno przy ścianie, jak i w oddaleniu - na środku strefy kąpielowej. Szczelnie mocowany do korpusu mankiet umożliwia niezawodne połączenie z hydroizolacją, dając doskonałe uszczelnienie w obrębie spływu wody do kanalizacji, regulowane nóżki z izolacją dźwiękochłonną służą perfekcyjnemu wypoziomowaniu, a trójpozycjonowany króciec odpływowy z przegubem kulistym pozwala na dopasowanie odpływu do niemal każdych warunków montażu. Dodatkowo, wszystkie długie listwy mają fabrycznie wyprofilowany spadek poprzeczny. Dzięki temu w czasie montażu profilujemy spadek tylko w kierunku listwy, co eliminuje wykonywanie pracochłonnych spadków kopertowych i znacznie podwyższa estetykę strefy kąpielowej, szczególnie w przypadku zastosowania płytek wielkoformatowych lub kamienia naturalnego. Łatwość czyszczenia to kolejny duży atut tego systemu.

Ekspozycje targowe to doskonały sposób na promocję produktu. Jak jest w Państwa przypadku?
Ekspozycje targowe to doskonała forma prezentacji Klientom pełnej gamy produktów z serii DallFlex. Klienci mogli obejrzeć wszystkie pełnowymiarowe listwy w kolorach antracyt, mosiądz i czerwone złoto. Ponadto, każdy mógł osobiście przekonać się o łatwości czyszczenia eksponowanego systemu.

Jakie było zainteresowanie produktem podczas 4 Design Days?
Nasza ekspozycja wywołała zainteresowanie wielu osób związanych z branżą łazienkową oraz klientów indywidualnych. Odwiedzający nasze stoisko, zwracali szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania, piękne, minimalistyczne wzornictwo oraz łatwość czyszczenia produktu. Wielu architektów oraz wykonawców doceniło wspomnianą już elastyczność systemu, która pomaga we właściwym projektowaniu oraz montażu i pozwala na zastosowanie produktów w każdym projekcie nowoczesnej łazienki z brodzikiem walk-in oraz w strefach kąpielowych np. w spa. Z każdą kolejną edycja 4 Design Days, w których mamy przyjemność uczestniczyć, zauważamy coraz większe zainteresowanie prezentowanymi przez nas produktami.

Jak oceniają Państwo swój udział w 4 Design Days?
Podczas tegorocznej edycji 4DD 2020 prezentowaliśmy produkty marki Dallmer już po raz kolejny. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią jednego z najważniejszych wydarzeń w Polsce dotyczących designu. Uczestnictwo w targach daje nam szerokie możliwości nawiązania nowych kontaktów, zarówno wśród odwiedzających jak i innych wystawców, a także spotkania się z naszymi Klientami.

Dziękują za rozmowę

Zaloguj się

Zobacz także