PARTNER PORTALU
Modne aranżacje. Zobacz nowe wzory tapet

Modne aranżacje. Zobacz nowe wzory tapet

Autor: Katarzyna Masłowska
02 lip 2019 10:04

Oferta nowych tapet Fardis, które właśnie trafiły na rynek, to blisko 20 nowych nowych wzorów. Każdy motyw dekoracyjny pomnożony jest przez gamę 4-7 kolorów, co w efekcie daje projektantom wnętrz wspaniałą bazę nowych inspiracji.

Do oferty Muraspec dołączyło kilkanaście wzorów winylowych tapet marki Fardis. Nowe okładziny zachwycają stylistyką – wśród motywów jest sporo modnej geometrii oraz wzorów abstrakcyjnych, pojawił się też poszukiwany przez projektantów styl art deco.

Tapety mają obiektową jakość, dzięki czemu mogą być swobodnie stosowane zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i kontaktowych (biura, hotele). Parametry techniczne, w tym m.in. odporność na ogień, promienie UV, antybakteryjność, zmywalna i szorowalna powierzchnia są gwarancją długiej żywotności okładziny oraz satysfakcji klientów z dokonanego wyboru.

Zobacz także: Sofa w salonie. 20 ciekawych pomysłów z polskich domów

Dużą część oferty nowych tapet Fardis zajmują modne i poszukiwane przez projektantów motywy graficzne nawiązujące do geometrii. Bazą wzorów takich jak Tangent, Gatsby, Hex są zmultiplikowane figury geometryczne. Regularny, powtarzający się rysunek jest elegancki i nadaje ścianie uporządkowany rytm.

Od geometrii już tylko krok w kierunku estetyki art deco. Projektanci Fardis postawili go z lekkością i finezją. Wzory takie jak Fractal, Dreamland czy Solar ujmują klasycznym zgeometryzowaniem i zwracają uwagę żywą kolorystyką.

To Cię zainteresuje: Salon z kuchnią i jadalnią. 30 pięknych wnętrz polskich domów

Geometryczne motywy to również znakomita przestrzennych wzorów 3D. Wielbicieli optycznych złudzeń na nowych tapetach Muraspec Fardis z pewnością ucieszą takie wzory Escher, Rivendell, Empire State czy Venn. Kubiki, labirynty i inne abstrakcje wciągają patrzącego w świat głębi i przenikających się kolorów.

W nowej gamie tapet, które znajdziemy jeszcze kilka innych ciekawych inspiracji: na przykład wzór lamparcich cętek (tapeta Desire), migotliwy kalejdoskopowy Empire State oraz połyskliwe złote motywy glamour (Tracks i Gatsby), które dodadzą każdemu wnętrzu odrobinę blichtru.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także