PARTNER PORTALU
Nowoczesne mieszkanie: zobacz jak urządzili inni

Nowoczesne mieszkanie: zobacz jak urządzili inni

Autor: Anna Usakiewicz
03 lip 2016 14:22

Polacy stawiają na nowoczesny wystój wnętrz. Szukacie pomysłów na urządzenie swego nowego mieszkania? Zobaczcie jak to zrobili inni.

Moda na nowoczesność dotyczy nie tylko kwestii wystroju wnętrz. Nowoczesne mieszkanie nie tylko urządzone jest zgodnie z aktualnymi trendami i wyposażone w najnowsze sprzęty. Nowoczesne mieszkanie to także takie, które już na etapie wznoszenia budynku zostało wyposażone w inteligentne technologie.

Jeszcze do niedawna zastosowanie inteligentnych technologii w budownictwie mieszkaniowym wydawało się bardzo kosztowne, a w związku z tym decydowało się na nie niewielu deweloperów. Dziś coraz więcej nowych inwestycji jest wyposażona w funkcje, które oferują szeroką paletę możliwości i udogodnień związanych z codzienną eksploatacją energii elektrycznej oraz funkcjonalnością przestrzeni użytkowej ich mieszkańców. Dzięki inteligentnej usłudze Smart House sterowanie zużyciem energii i bezpieczeństwem mieszkania możliwe jest za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Nowoczesna technologia zapewnia m.in. zarządzanie kinem domowym, ekspresem do kawy, gniazdkami elektrycznymi czy czujnikami, które w razie potrzeby poinformują o nieprawidłowym poziomie dymu i wody.

Nowo powstające inteligentne budynki są wyposażone w system oświetlenia LED, czujniki ruchu oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne – to wszystko pozwala na ograniczenie przyszłych kosztów eksploatacyjnych. Ponadto instalacje światłowodowe zastosowane na nowych osiedlach – na których oparty jest Smart House – gwarantują również najnowszej generacji internet oraz najwyższej jakości sygnał telewizyjny. Z kolei wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkań możliwy jest za sprawą czujników zainstalowanych w drzwiach i oknach balkonowych – to dzięki nim system Smart House poinformuje domowników o ich każdorazowym otwarciu.

Grupa Robyg wprowadziła nowoczesną usługę Smart House w swoich inwestycjach, ponieważ chce wyznacza nowe trendy na polskim rynku mieszkaniowym. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to również odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów. Naszym celem jest zapewnienie klientom Robyg najwyższego komfortu i elastyczności w zakresie kształtowania swojego najbliższego otoczenia. Postanowiliśmy zastosować rozwiązania Smart House w realizowanych przez nas inwestycjach, ponieważ dzięki nim zapewniamy niespotykaną dotąd funkcjonalność mieszkań, ale przede wszystkim optymalizujemy koszty zużycia energii. Usługa jest bezpłatna a koszt jej utrzymania ogranicza się jedynie do standardowej umowy z dostarczycielem internetu – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Robyg.

W technologii Smart poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak nowoczesnej technologii gwarantuje wyjątkową wygodę.

Źródło: Robyg

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także