Otoczenie domu - nowe płyty tarasowe

Otoczenie domu - nowe płyty tarasowe

Autor: Anna Usakiewicz
18 marz 2020 14:48

Płyty tarasowe stanowią ciekawą alternatywę do tradycyjnych okładzin zewnętrznych. Sprawdzą się na tarasach, jako ścieżki ogrodowe, podłoża letnich altan czy podjazdy samochodowe.

Ich niezwykłe parametry techniczne i uniwersalizm zastosowania w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem stwarza szerokie możliwości aranżowania ogrodów i przydomowych przestrzeni. Początek wiosny to dobry moment na zmianę aranżacji w przydomowej strefie relaksu, ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Ceramika Paradyż prezentuje trzy nowe kolekcje płyt tarasowych 2.0, które łączą w sobie walory estetyczne z niezwykłą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne.

Kolekcja płytek Minster w formacie 59,5x89,5 cm odwzorowuje piękno pór roku. Dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki, łupkowatej struktury oraz charakterystycznych przebarwień oddają wdzięk zmieniających się sezonów. 

Płytki tarasowe Madera o wymiarach 29,5x119,5 cm zostały zaprojektowane tak, aby wpasowywały się w przestrzeń zanurzoną w przyrodzie. Efekt autentycznego współgrania z naturą uzyskano dzięki projektowanym przetarciom, strukturze deski oraz wzorze starego, wypalonego przez słońce drewna. 

Zobacz także: Polskie płytki - 15 najnowszych kolekcji do łazienki

Uniwersalna kolekcja Sherwood subtelnie eksponuje piękno przyrody, dodatkowo wprowadzając do przydomowej przestrzeni harmonię i porządek. Płytki tarasowe w formacie 29,5x119,5 cm łączą charakterystyczną strukturę drewna, wzór naturalnego usłojenia oraz delikatne odcienie szarości i beżu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także