Trendbook zima 2021: 6 trendów wnętrzarskich, o których jest teraz głośno!

Trendbook zima 2021: 6 trendów wnętrzarskich, o których jest teraz głośno!

Autor: Justyna Łotowska
01 gru 2021 18:45

Sezon jesienno-zimowy obfituje w trendy w dziedzinie dizajnu oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz. Które z nich są najgorętsze? Zobacz 6 propozycji!

Propozycje nowych trendów na zimę 2021 i nadchodzący 2022 rok pojawiają się co krok. Tym razem zaglądamy do najnowszego trendbooka zima 2021, który przygotowali styliści sieci Black Red White. 

Każda strona katalogu odkrywa trendy kolorystyczne, modne dodatki, stylowe meble, nastrojowe oświetlenie i szereg funkcjonalnych rozwiązań, o których jest i będzie głośno przez kolejne miesiące! Które trendy, zdaniem stylistów znanej sieci sklepów, bedą na topie teh zimy?

Trend nr 1. NaturALL

W ostatnim czasie, jak nigdy dotąd, doświadczyliśmy potrzeby obcowania z naturą. Chcemy otaczać się zielenią i przemycać ją do naszych wnętrz. W trendzie naturALL nie chodzi jedynie o inspirowanie się naturą, ale także życie w zgodzie z nią poprzez wykorzystywanie naturalnych materiałów i zrównoważoną produkcję.

Trend nr 2. Sculptural shapes

Oświetlenie o odważnych kształtach i modnym dizajnie. Same w sobie stanowi małe dzieło sztuki, które przyciąga uwagę nawet, jeśli światło jest zgaszone. Pożegnaj się z klasycznymi lampami i powitaj w swoim domu nowy wymiar oświetlenia.

Trend nr 3. Japandi

Kiedy chłód Skandynawii łączy się z japońskim minimalizmem. Japandi to coś więcej niż styl – to filozofia życia oparta na sztuce rezygnowania ze zbędnych rzeczy, zgodnie z dewizą „mniej znaczy więcej”.

Trend nr 4. Gold details

Złoto to nowa czerń! Jeśli ten metaliczny odcień zaprząta Ci głowę już od jakiegoś czasu, to jest właściwy moment, aby wprowadzić go do swojego wnętrza w postaci dekoracji lub oświetlenia. Złote akcenty są teraz gorącym trendem i nie może zabraknąć ich w Twoich wnętrzach!

Trend nr 5. Modern retro

Modern retro to feeria barw takich jak palona pomarańcza, ochra czy pawi niebieski, które ocieplą wnętrze w chłodne, zimowe wieczory. Minusowe temperatury to idealna wymówka, aby zaszyć się w przytulnym wnętrzu w stylu modern retro.

Trend nr 6. Sage green

Kolor we wnętrzu wpływa na tworzenie wyjątkowej atmosfery, a szałwiowa zieleń stała się ostatnio obowiązkowym odcieniem dla osób poszukujących wyciszenia. Szałwia to jaśniejszy, bardziej stonowany odcień zieleni, dzięki czemu działa uspokajająco w niemal każdej przestrzeni w domu, a szczególne zastosowanie znajduje w domowym biurze.

Cały trendbook możecie obejrzeć TUTAJ

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także