PARTNER PORTALU
Aranżacje w kolorze miłości. Pomysły na Walentynki!

Aranżacje w kolorze miłości. Pomysły na Walentynki!

Autor: Ewa Kozioł
08 lut 2022 18:49

Walentynkowa czerwień i design od firm, których produkty słyną z poczucia humoru i dowcipnego, szalonego nieco podejścia do projektowania. Zobacz piękne kolekcje na święto zakochanych, z oferty Dutchhouse.pl.

Gonić króliczka

Zaczniemy od pogoni za króliczkiem (Rabbit) projektu Stefano Giovannoniego dla marki QeeBoo. Króliczki to siedziska w wersji dla dzieci i dorosłych – uszy to oparcie. Są także modele podświetlane, które są nie tylko stołkami, ale i lampą. Wykonane z polietylenu występują też w innych niż czerwony kolorach.

Dla nieśmiałych mamy także czerwonego misia – uroczą lampkę stołową Teddy Girl. Jest słodka! Gdy miłość życia cię porzuci – zawsze zostanie do przytulania miś właśnie. Walentynkowe odcienie – czerwień i fuksja, ale właściwie każdy miś się dobrze kojarzy.

I kolejna lampa od QeeBoo – Cherry, projekt rewelacyjnej słoweńskiej designerki Niki Zupanc. Dla miłośników poezji erotyczne skojarzenia pojawiają się od razu: Ach, nie po to się czerwienię, Żeby gasić twe pragnienie! Myślicie, że projektantce czerwone, soczyste, lśniące owoce też kojarzą się z Leśmanem?

Teraz będzie nieco poważniej

Chociaż chyba nie do końca... Holenderska Bold Monkey to firma dla młodych duchem. Bez wątpienia powaga nie leży w jej charakterze. Strona tej firmy to wyprawa do zwariowanego świata designu. Poszukajmy w ich ofercie czerwonych mebli, które uzupełniłyby nasz walentynkowy wybór. Jest! Zaczniemy od bardzo wygodnego, pluszowego fotela w królewskiej czerwieni Princesses Have Feelings Too oraz równie okazałego, nieco buduarowego Such A Stud. Pikowana tapicerka oparcia i metalowe dżety tapicerskie sprawiają, że świetnie wygląda również od tyłu. Dywanu Stitchy lepiej nie zastawiać meblami. Róża jest zbyt piękna i krucha. Można go za to rozłożyć przed kominkiem i spędzić walentynkowy lub dowolny wieczór z ukochanym/ukochaną w blasku ognia.

Przebieranki

By stworzyć odpowiedni nastrój podczas walentynkowego wieczoru lepiej pogasić górne światła. Klimat stworzą świece i na przykład lampa – orientalny czerwony lampion Suoni marki Dutchbone. Może być on nie tylko źródłem świata, lecz także impulsem do uruchomienia wyobraźni. Ona – gejsza, on – samuraj. Wszystko przed Wami. A Walentynki już 14 lutego!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także