Beton architektoniczny nie tylko na ściany - zobacz oryginalne dodatki

Beton architektoniczny nie tylko na ściany - zobacz oryginalne dodatki

Autor: Anna Usakiewicz
16 cze 2016 12:04

Surowy, minimalistyczny i prosty - taki właśnie jest beton. Czy może powstać z niego stylowy barokowy świecznik? Okazuje się, że jak najbardziej!

Z nieoczywistych połączeń materiału i formy rodzą się zaskakujące projekty, których nie sposób przeoczyć.

Beton architektoniczny to obecnie chyba najmodniejszy materiał w aranżacji wnętrz. Pokochali go miłośnicy minimalistycznych i industrialnych przestrzeni, którzy stawiają na prostą i surową formę. Dekoracje z betonu architektonicznego, okazały się jednym z najpopularniejszych dodatków tego sezonu.

Niezwykłą plastyczność betonu architektonicznego wykorzystują projektanci marki Morgan & Möller, którzy słyną z niecodziennych projektów bazujących na kontraście. W tę konwencję wpisuje się nowy świecznik Stylus. Wykonany jest z betonu architektonicznego, który kojarzy się z minimalizmem i prostotą, jednakże formą nawiązuje do barokowych dekoracji. Jego niezwykle stylowy charakter wpasuje się zarówno do nowoczesnych, industrialnych przestrzeni jak i wyszukanego, eleganckiego wnętrza. Doskonale sprawdzi się podczas uroczystego obiadu, romantycznej kolacji, czy też przyjęcia w ogrodzie.

Dossier produktu: Świecznik Stylus, cena: 85 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także