Białe wnętrze. Jak je ożywić? Postaw na zieleń!

Białe wnętrze. Jak je ożywić? Postaw na zieleń!

Autor: Ewa Kozioł
06 lip 2022 13:24

Kolor biały i zieleń roślin to duet idealny. Od lat jest na topie we wnętrzach. Rośliny potrafią pięknie ożywić spowite bielą pomieszczenia. Wprowadzają do aranżacji dynamiczną nutę i budują optymistyczną aurę.

Wcale nie potrzeba finezyjnych koncepcji aranżacyjnych, by nadać wnętrzom wdzięczny, radosny look. Przecież to właśnie proste rozwiązania czasem zapewniają najpiękniejszy efekt. Kontrastująca biel ścian pomalowanych farbą Jedynka Perfekcyjnie Biała to idealne tło dla szarych mebli i dodatków, które podkreślają wysmakowany, nowoczesny styl wnętrza. Przestrzeń z niebywałym wyczuciem urozmaicają zielone rośliny licznie rozstawione w całym pomieszczeniu. Uwypuklają dyskretną urodę aranżacji i wprowadzają kojącą świeżość do wystroju.

Promienie słońca, które wpadają przez okno naturalnie ocieplają białe pomieszczenia i kształtują pogodny, leniwy klimat. Zielone kwiaty doniczkowe w oprawie muśniętych słonecznym blaskiem ścian pokrytych Jedynką Perfekcyjnie Białą wypełniają salon spokojem i przytulną beztroską. W tę błogą aranżację stylowo wkomponowuje się kultowy fotel z czasów PRL w żółtych tonacjach. Nie tylko podbija swobodny aranżacyjny styl, ale sam w sobie urzeka żywym kolorem i wzorniczą prostotą.

Biało-zielone tony są także doskonałą bazą dla szerszej zabawy kolorem. Zestawienie krzeseł w różnych odcieniach i nowoczesnego obrazu w jaskrawych barwach nada wnętrzu artystycznego sznytu. Włączenie naturalnych akcentów, jak pleciona lampa czy drewniane skrzynki, harmonijnie uzupełnią kompozycję, akcentując jednocześnie przytulność wnętrza i bliskość natury.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także