PARTNER PORTALU
Dekoracja wnętrza. Świetne pomysły dla rowerzystów!

Dekoracja wnętrza. Świetne pomysły dla rowerzystów!

Autor: Ewa Kozioł
22 lis 2021 08:13

Co rozbić z rowerem, gdy sezon dobiega końca? Zamiast wynosić rower do piwnicy, możesz wykorzystać go w aranżacji. Urozmaici wystrój wnętrza, nadając mu oryginalny charakter.

Nieoczywiste zastosowanie przedmiotów codziennego użytku w aranżacji potrafi przemienić przeciętne wnętrze w całkowicie nietuzinkową przestrzeń. Zawieszony na ścianie rower będzie stanowić efektowną dekorację pokoju, nie zajmując niepotrzebnie miejsca. To ważne, szczególnie w przypadku małego metrażu. W tak swobodnej estetyce świetnie sprawdzi się wykonana z europalet kanapa. Nadgryziony zębem czasu, stary drewniany stół doda całości uroku, a ściana w delikatnym odcieniu Mist z palety Beckers Designer Collection dopełni stylizację, wprowadzając w błogi, sentymentalny nastrój.

Rower stojący w kąciku relaksu również może być ciekawym uzupełnieniem jego wystroju. Białe koła będą ze smakiem kontrastować z intensywną, ciemnoniebieską ścianą w kolorze Marina Blue z kolekcji Beckers Designer Colour, dodając wnętrzu lekkości, a bordowa rama wpisze się w ekstrawagancki styl.

Motyw roweru w mieszkaniu to idealny patent dla podróżników. Szczególnie efektownie będzie prezentował się na spójnym tematycznie tle w postaci ściennej mapy pomalowanej farbą w kolorze Cleopatra z palety Beckers Designer Colour. Globtroterski charakter urządzonego w tym duchu wnętrza podkreślą ślady stóp na ścianie i rozmaite pamiątki z wojaży.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także