×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Designerskie dekoracje świąteczne. Ależ eleganckie!

Designerskie dekoracje świąteczne. Ależ eleganckie!

Autor: Ewa Kozioł
22 gru 2022 13:32
Aktualizacja: 22 gru 2022 19:40

Lampion z aluminium z efektem postarzenia lub wykonany z żelaza pokrytego brązem. Wazon z mosiądzu lub świecznik ze stalowych elementów. Figurki z drewna lub porcelany. Te świąteczne dekoracje pokochają miłośnicy stylu vintage, minimalizmu i elegancji. Stworzą we wnętrzu wyjątkowy klimat!

Chcesz ozdobić dom na Boże Narodzenie, ale tradycyjne dekoracje ze Świętym Mikołajem i kolorowymi figurkami nie pasują do twojego wnętrza i stylu, który lubisz? Zobacz więc nowe, zimowe propozycje marki Philippi. To dekoracje i ozdoby dla wielbicieli styli takich jak vintage, minimalizm czy elegancja. 

Jednym z najlepszych sposobów na wprowadzenie w domu ciepłej, przyjemnej atmosfery jest wypełnienie pomieszczeń światłem świec. Czarno-złote lampiony Isabelle, Casa czy Guyana mają wystawny charakter, podczas gdy kolekcje Bilbao czy Suriname spodobają się miłośnikom klasycznych projektów. Wielbicielom niezwykłego designu polecamy kojarzący się z morzem świateł lampion Lichtermeer. Lampiony wykonane są w aluminium z efektem postarzenia, z żelaza pokrytego brązem czy ze stalowej siatki.

Oprócz lampionów wśród propozycji na designerskie święta warto wziąć pod uwagę minimalistyczne figurki z drewna budkowego i białej porcelany, wazony urozmaicone efektem postarzenia, a także tace i misy, które sprawdzą się do podawania pierników, orzechów i innych przysmaków.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także