PARTNER PORTALU
Dodatki do domu - najnowsze trendy światowych marek

Dodatki do domu - najnowsze trendy światowych marek

Autor: Anna Usakiewicz
02 cze 2016 10:27

Pod hasłem "Dom z wyobraźnią"odbyły się tegoroczne targi wyposażenia wnętrz Ambiente we Frankfurcie (12-16 II). Ponad 4.800 wystawców zaprezentowało najnowsze trendy dekoracyjne.

Ambiente to jedna z największych imprez targowych w Europie. To tu prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów. Ambiente to prawdziwe branżowe show z bogatą ofertą ekspozycyjną.

Podczas tegorocznej edycji swoje propozycje zaprezentowało około 4.300 wystawców, którzy do Frankfurtu przyjechali z 96 krajów. W sektorze Dining można było poznać propozycje producentów nakryć stołowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, Giving to część poświęcona szeroko pojętej branży upominkowej. Z kolei sektor Living to wszelkie inspiracje dekoracyjne do mieszkań i domów.

Zgodnie z lansowanymi przez producentów trendami najbliższy sezon nie może być nudny. Na topie są pastele oraz zabawa geometrią. Wśród nowości w segmencie porcelany stołowej i szkła dekoracyjnego prym wiodą najmodniejsze w tym sezonie pastelowe odcienie różu i błękitu. 

W pastelowych odcieniach prezentowano również najnowsze kolekcje akcesoriów kuchennych i łazienkowych, wykonane z nowoczesnych materiałów, które oprócz modnej barwy charakteryzują się także ciekawymi ergonomicznymi kształtami. Warto odnotować, że wiele z prezentowanych podczas Ambiente 2016 nowości jest już w sprzedaży.  

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także