PARTNER PORTALU
Dywan w salonie - geometryczne wzory są na topie

Dywan w salonie - geometryczne wzory są na topie

Autor: Anna Usakiewicz
04 marz 2020 14:34

Geometryczne wzory potrafią zdominować pomieszczenie, jednak odpowiednio dobrane ożywiają je i nadają mu atrakcyjnego, nowoczesnego charakteru. Te modne motywy z łatwością wprowadzimy do wnętrz za pomocą dywanów,

Dywany nie tylko pozwolą przełamać aranżacyjną nudę, ale też uczynią przestrzeń bardziej przytulną. Tym, którzy chcieliby sięgnąć po motyw trójkątów czy kwadratów, ale zależy im, by był on jedynie dodatkiem do stworzonej aranżacji, z pewnością przypadnie do gustu dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy Arte. Przykuwa uwagę za sprawą geometrycznego wzoru, który tworzą niewielkie trójkąty układające się w efektowną mozaikę.

Dzięki wykorzystaniu stonowanych odcieni brązu, beżu i szarości dywan zyskuje elegancki, ponadczasowy charakter. Nowoczesny deseń i subtelna kolorystyka sprawiają, że propozycja ta świetnie sprawdzi się w aranżacjach utrzymanych w stylu modernistycznym, minimalistycznym lub skandynawskim.

Zobacz także: Mały salon - 20 dobrych projektów

Dywan został wykonany z wiskozy, która na pierwszy rzut oka przypomina jedwab – jest równie przyjemna w dotyku, ale wytrzymalsza niż jej naturalny odpowiednik. Dodatkowo odpowiada za wysoki połysk, powodujący tzw. efekt „śliskości” – tym samym dywan pięknie odbija światło pozwalając na rozświetlenie wnętrz i optyczne ich powiększenie. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także